Zoom1 / 2Kit Emergenta Pentru Aplice si Spoturi LED De La 10W Autonomie 3H
Cod: KEASL10W3H
Acest Kit Emergenta Aplice si Spoturi LED De La 10W Autonomie 3H poate fi utilizat pentru transformarea unei aplice sau spot LED intr-o aplica sau spot LED cu functie de emergenta. Fata de alte kit-uri de emergenta acesta este foarte usor de montat, instalarea facandu-se imediat.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Autonomie | 180 minute |
| Certificate | CE, RoHS |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Garantie | 24 luni uz casnic / 12 luni uz industrial |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Peste 100 lei |
| Produse | Kit-uri emergenta |
| Produse | Antipanica |
| Subcategorie | Lampi Emergenta |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Kit Emergenta Pentru Aplice si Spoturi LED De La 10W Autonomie 3H
Din aceeasi gama
Descriere
Informatii Generale Kit Emergenta Pentru Aplice si Spoturi LED De La 10W Autonomie 3H |
|
|---|---|
| Cod Produs | KEASL10W3H |
| Compatibil | Aplice si Spoturi LED >10W |
| Tensiune intrare | AC 90-280V |
| Tensiune iesire | 90-280V 300mA |
| Acumulator | Li-ion 7.2V 4400mAh |
| Durata incarcare | minim 25 ore |
| Autonomie | 3 ore la 10W |
| Putere in regim de emergenta | 10W |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Buton Test | Da |
| Indicatoare optice | Da |
Alte informatii Kit Emergenta Pentru Aplice si Spoturi LED De La 10W Autonomie 3H |
|
|---|---|
|
Produse Compatibile toate Aplice si Spoturi LED mai mari de 10W cumparate de la noi |
|
|---|---|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Kit Emergenta Pentru Aplice si Spoturi LED De La 10W Autonomie 3H? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















