Zoom1 / 3Kit Emergenta Pentru Corpuri LED 9-50W Autonomie 3 Ore
Cod: KE50W3H
Acest Kit Emergenta Pentru Corpuri LED 9-50W Autonomie 3 Ore poate fi utilizat pentru transformarea unui corp de iluminat prevazut cu driver (transformator) intr-un corp de iluminat cu functie de emergenta. Corpurile LED (panouri, spot, aplica, etc) trebuie sa aiba puterea intre 9 si 50W iar driverul lor sa aiba tensiunea la iesire intre 12 si 90V.
Pret cu TVA inclus
Kit Emergenta Pentru Corpuri LED 9-50W Autonomie 3 Ore
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Autonomie | 180 minute |
| Certificate | CE, RoHS |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Garantie | 24 luni uz casnic / 12 luni uz industrial |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Peste 100 lei |
| Produse | Kit-uri emergenta |
| Produse | Antipanica |
| Putere | 9-50W |
| Subcategorie | Lampi Emergenta |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tensiune Iesire | DC 12-90V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Kit Emergenta Pentru Corpuri LED 9-50W Autonomie 3 Ore
Din aceeasi gama
Descriere
Informatii Generale Kit Emergenta Pentru Corpuri LED 9-50W Autonomie 3 Ore |
|
|---|---|
| Cod Produs | KE50W3H |
| Compatibil | 9-50W |
| Tensiune intrare | AC 90-280V |
| Tensiune iesire | DC 12-90V |
| Acumulator | Li-ion 7.2V 4400mAh |
| Durata incarcare | minim 24 ore |
| Autonomie | 3 ore |
| Putere in regim de emergenta | 9W±1W |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Buton Test | Da |
| Indicatoare optice | Da |
Alte informatii Kit Emergenta Pentru Corpuri LED 9-50W Autonomie 3 Ore |
|
|---|---|
|
Produse Compatibile (probate) cu Kit Emergenta Pentru Corpuri LED 9-50W Autonomie 3 Ore |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Kit Emergenta Pentru Corpuri LED 9-50W Autonomie 3 Ore? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















