Zoom1 / 3Panou Led 60X60Cm 48W Alb Natural Cu Rama Alba
Cod: PL60X60CM48WNWRA
★★★★★5/5 (2 recenzii)Noul PANOU LED 60x60CM 48W RAMA ALBA poate fi montat atat in tavanul casetat cat si aplicat pe tavan cu ajutorul unei Rama Pentru Montaj Aplicat Panou Led 60X60Cm (nu este inclusa in pachet). Cu unghiul de lumina de 120 grade, acest panou LED 48W dezvolta 3840 lumeni in temperatura de lumina alb natural.
Pret cu TVA inclus
Panou Led 60X60Cm 48W Alb Natural Cu Rama Alba
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-25%Rama Alba Montaj Aplicat Panou Led 60X60Cm
-30%Panou Led 60X60Cm 48W Alb Rece Cu Rama Alba
-20%Driver 50W Pentru Panou Led 60X60Cm
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Panouri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | 70-80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 595x595x10 mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Echivalent corp neon clasic | 4 x 18W / 4 x 14W |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Patrat |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Incastrat |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 48W |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Panou Led 60X60Cm 48W Alb Natural Cu Rama Alba
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice PANOU LED 60x60CM 48W CU RAMA ALBA |
|
|---|---|
| Model | PL60X60CM48WNWRA |
| Putere | 48W |
| Dispersor | Alb mat - Plexiglas |
| Putere de intrare | 170-260V |
| Echivalenta CORP Neon Clasic | 4x14W T5 / 4x18W T8 |
| Temperatura de Culoare | Alb natural |
| Luminozitate | 3840 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Lungime | 595 x 595 x 10 mm |
| Durata de viata | 15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PANOU LED 60x60CM 48W CU RAMA ALBA |
|
|---|---|
|
Aplicatii PANOU LED 60X60CM 48W CU RAMA ALBA |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru Panouri LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (2)
5
2 recenzii
MOCANU M. · 6 februarie 2025
Produse in regula , livrate rapid , fara defecte .
Sprînceană C. · 28 august 2024
Foarte bune
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Panou Led 60X60Cm 48W Alb Natural Cu Rama Alba? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















