
Panou Led Backlight 48W 60X60Cm Alb Natural 5 Ani Garantie
Cod: PLB48W60X60NW5A
Noul model de Panou Led Backlight 48W 60X60Cm Alb Natural - 5 Ani Garantie poate fi incastrat in tavanul casetat, in rigips, suspendat de tavan sau aplicat pe tavan cu accesoriile speciale care se achizitioneaza separat. Acesta este disponibil cu temperatura de culoare alb natural si are un flux luminos de 3840 lumeni.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-35%Led 50W Alb Rece 30-36V
-20%Driver 50W Pentru Panou Led 60X60Cm
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Panouri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | G |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni | 595x595x30 mm |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Echivalent corp neon clasic | 4 x 18W / 4 x 14W |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Patrat |
| Garantie | 60 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Incastrat |
| Pachetul contine | Driver alimentare 220V |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 48W |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Panou Led Backlight 48W 60X60Cm Alb Natural 5 Ani Garantie
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice PANOU LED BACKLIGHT 48W 60x60CM ALB NATURAL - 5 ANI GARANTIE |
|
|---|---|
| Model | PLB48W60X60NW5A |
| Putere | 48W |
| Dispersor | Alb Mat |
| Putere de intrare | AC 220V |
| Echivalenta CORP Neon Clasic | 4x14W T5 / 4x18W T8 |
| Temperatura de Culoare | Alb natural |
| Luminozitate | 3840 lm |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Lungime | 595 x 595 x 30 mm |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PANOU LED BACKLIGHT 48W 60x60CM ALB NATURAL - 5 ANI GARANTIE |
|
|---|---|
|
Aplicatii PANOU LED BACKLIGHT 48W 60x60CM ALB NATURAL - 5 ANI GARANTIE |
|
|---|---|
|
Instructiuni de montare / schimbare sau instalare pentru Panouri LED: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Panou Led Backlight 48W 60X60Cm Alb Natural 5 Ani Garantie? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















