Zoom1 / 6Corp Stradal Led 120W Smd 12000 Lumeni Ip65 Alb Rece
Cod: CSL120WSMD
Cu unghiul de iluminare de 90 de grade si cu cei 12000 lumeni dezvoltati de puterea de 120W, noul model de Corp Stradal Led 120W Smd 12000 Lumeni Ip65 Alb Rece este special creat pentru iluminatul public in asa fel incat acesta poate fi montat la o inaltime de pana la 12 metri.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Lampi stradale cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Culoare carcasa | Gri |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Semi transparent |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 120W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 90 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Stradal Led 120W Smd 12000 Lumeni Ip65 Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice CORP STRADAL LED 120W SMD 12000 LUMENI IP65 | |
|---|---|
| Model | CSL120WSMD |
| Putere | 120W |
| Tip LED | SMD |
| Putere de intrare | AC 220V |
| Transformator | IP65 |
| Temperatura de Culoare | 6500K - Alb rece |
| Luminozitate | 12.000 lm |
| Unghi de Lumina | 90 grade |
| Materiale | Carcasa aliaj aluminiu + Plastic |
| Diametru brat | max 60 mm |
| Durata de viata | 15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici CORP STRADAL LED 120W SMD 12000 LUMENI IP65 | |
|---|---|
|
Aplicatii CORP STRADAL LED 120W SMD 12000 LUMENI IP65 | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Stradal Led 120W Smd 12000 Lumeni Ip65 Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















