ZoomLustra Led Ajustabila 85W Neagra IR
Cod: LLA85WNIR
Lustra Led Ajustabila 85W Neagra IR are o forma de candelabru cu linii minimaliste. Permite ajustarea pe inaltime astfel incat sa se potriveasca incaperii in care este montata.
Specificatii vizuale LED
Inlocuieste sursa traditionala de 200W
Economie ~57% energie • 41 lm/W eficienta
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Inlocuieste sursa traditionala de 200W
Economie ~57% energie • 41 lm/W eficienta
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Lustre LED |
| Culoare rama | Neagra |
| Dimensiuni | 400 x 600 mm |
| Flux luminos | 3500 lumeni |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| LED | Da |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 85W |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Lustra Led Ajustabila 85W Neagra IR
Din aceeasi gama
Descriere
Lustra Led Ajustabila 85W Neagra IR reprezinta alegerea ideala pentru cei care doresc sa combine functionalitatea cu designul modern. Aceasta lustra LED ajustabila nu doar ca ilumineaza eficient spatiul, dar adauga si un element decorativ impresionant oricarei incaperi, fie ca este vorba de un spatiu rezidential sau comercial. Cu posibilitatea de a ajusta temperatura de culoare de la alb rece la alb cald, acest produs este perfect adaptabil pentru diferite atmosfere si momente ale zilei.
Caracteristici Tehnice Lustra Led Ajustabila 85W Neagra IR |
|
|---|---|
| Model | LLA85WNIR |
| Dimensiuni | 400mm x 600mm |
| Luminozitate | 3500 lumeni |
| Culoare | Negru |
| Temperaturi Culoare | Alb rece / Alb cald / Alb natural |
| Montare | Aplicare pe tavan |
Aplicatii Lustra Led Ajustabila 85W Neagra IR |
|
|---|---|
|
Intrebari Frecvente Lustra Led Ajustabila 85W Neagra IR |
|
|---|---|
| Ce Cod Are Acest Produs? | LLA85WNIR |
| Care Este Durata De Viata A Acestui Produs? | Aproximativ 25,000 de ore de functionare |
| Care Este Temperatura De Culoare A Produsului? | Alb rece (6000K - 6500K), Alb cald (2700K - 3000K), Alb natural (4000K - 4500K) |
| Cat Are Garantie Acest Produs? | 12 luni |
| In Cat Timp Primesc Produsul Daca Il Comand Azi? | In 1-3 zile lucratoare |
| Cum Va Fi Impachetat Produsul Inainte De Expediere? | Ne asiguram ca fiecare comanda sa fie ambalata foarte bine pentru a evita orice problema care ar putea aparea pe durata transportului. |
Transforma-ti spatiul cu aceasta lustra LED moderna si ajustabila. Comanda acum si bucura-te de flexibilitatea si eficienta pe care ti le ofera!
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Lustra Led Ajustabila 85W Neagra IR? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















