Zoom1 / 2Lustra Led 36W 2 Brate Cu Telecomanda
Cod: LL36W2BT
Lustra Led 36W are 2 brate are un aspect aparte prin cele doua cercuri care se intrepratrund, potrivindu-se oricarui tip de incapere. Telecomanda permite diverse functii printre care reglarea intensitatii si a temperaturii de culoare.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Lustre LED |
| Culoare rama | Alba |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 36W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Lustra Led 36W 2 Brate Cu Telecomanda
Din aceeasi gama
Descriere
Transforma orice camera in un spatiu plin de stil si functionalitate cu Lustra Led 36W 2 Brate Cu Telecomanda. Acest produs nu doar ca ilumineaza eficient spatiul dorit, dar adauga si un accent modern decorului, fiind perfecta pentru cei care cauta o solutie de iluminat care imbina estetica cu performanta si tehnologia. Cu posibilitatea de a ajusta intensitatea si temperatura de culoare, aceasta lustra este ideală pentru a crea atmosfera potrivita pentru fiecare moment al zilei.
Caracteristici LUSTRA LED 36W CU 2 BRATE SI TELECOMANDA |
|
|---|---|
| Model | LL36W2BT |
| Dimensiuni | 400mm x 10mm |
| Luminozitate | 95 lumeni/Watt |
| Culoare | Alb |
| Temperaturi culoare | Alb rece / Alb cald / Alb natural |
| Montare | Aplicare pe tavan |
Aplicatii LUSTRA LED 36W CU 2 BRATE SI TELECOMANDA |
|
|---|---|
|
Intrebari Frecvente despre LUSTRA LED 36W CU 2 BRATE SI TELECOMANDA |
|
|---|---|
| Ce cod are acest produs? | LL36W2BT |
| Care este durata de viata a acestei lustre? | Peste 30.000 de ore de functionare |
| Care este temperatura de culoare a produsului? | Alb cald (2700K - 3000K), Alb natural (4000K - 4500K), Alb rece (6000K - 6500K) |
| Este aceasta lustra dimabila? | Da, intensitatea luminii poate fi ajustata prin telecomanda inclusa |
| In cat timp primesc produsul daca il comand azi? | Livrare in 1-3 zile lucratoare |
Luminozitate perfecta pentru serile alaturi de cei dragi. Comanda acum si transforma orice incapere intr-un loc primitor!
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Lustra Led 36W 2 Brate Cu Telecomanda? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















