ZoomLustra Led 70W 3 Brate Cu Telecomanda
Cod: LL70W3BT
Lustra Led 70W 3 Brate Cu Telecomanda creaza o atmosfera deosebita in incaperea in care este montata datorita functiilor de alegere a temperaturii de culoare si a intensitatii luminoase.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Lustre LED |
| Culoare rama | Alba |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 70W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Lustra Led 70W 3 Brate Cu Telecomanda
Din aceeasi gama
Descriere
Lustra LED 70W 3 Brate cu Telecomanda
Descopera noua dimensiune a iluminatului interior cu Lustra LED 70W 3 Brate cu Telecomanda, o solutie avansata care imbina designul modern cu eficienta energetica si controlul inteligent al luminii. Aceasta lustra nu doar ca ilumineaza spatiul tau, dar transforma orice camera intr-un mediu plin de caldura si confort. Fie ca doresti o lumina calda pentru serile relaxante, o lumina naturala pentru activitati care necesita mai multa atentie sau o lumina rece pentru un mediu de lucru, aceasta lustra iti sta la dispozitie cu opțiuni variate de ajustare.
Caracteristici Tehnice LUSTRA LED 70W 3 BRATE CU TELECOMANDA |
|
|---|---|
| Model | LL70W3BT |
| Dimensiuni | 470mm x 85mm |
| Luminozitate | 100 lumeni/Watt |
| Culoare | Alb |
| Temperaturi culoare | Alb rece / Alb cald / Alb natural |
| Montare | Aplicare pe tavan |
Aplicatii LUSTRA LED 70W 3 BRATE CU TELECOMANDA |
|
|---|---|
|

Intrebari Frecvente LUSTRĂ LED 70W 3 BRATE CU TELECOMANDA |
|
|---|---|
| Ce cod are acest produs? | LL70W3BT |
| Care este durata de viata a acestei lustre? | Peste 30,000 de ore de functionare |
| Ce tip de montare este necesar? | Montare aplicata pe tavan |
| Cum pot controla intensitatea luminii? | Prin telecomanda inclusa, cu posibilitatea de ajustare a intensitatii |
| Care sunt dimensiunile lustrei? | 470mm lungime x 85mm latime |
| Este lustra potrivita pentru spatii comerciale? | Da, perfecta pentru baruri, restaurante sau hoteluri |
LUSTRĂ LED 70W 3 BRATE CU TELECOMANDA
Descopera noua dimensiune a iluminatului interior cu Lustra LED 70W 3 Brate cu Telecomanda, o solutie avansata care imbina designul modern cu eficienta energetica si controlul inteligent al luminii. Aceasta lustra nu doar ca ilumineaza spatiul tau, dar transforma orice camera intr-un mediu plin de caldura si confort. Fie ca doresti o lumina calda pentru serile relaxante, o lumina naturala pentru activitati care necesita mai multa atentie sau o lumina rece pentru un mediu de lucru, aceasta lustra iti sta la dispozitie cu opțiuni variate de ajustare.
Caracteristici Tehnice LUSTRĂ LED 70W 3 BRATE CU TELECOMANDA |
|
|---|---|
| Model | LL70W3BT |
| Dimensiuni | 470mm x 85mm |
| Luminozitate | 100 lumeni/Watt |
| Culoare | Alb |
| Temperaturi culoare | Alb rece / Alb cald / Alb natural |
| Montare | Aplicare pe tavan |
Aplicatii LUSTRĂ LED 70W 3 BRATE CU TELECOMANDA |
|
|---|---|
|

Intrebari Frecvente LUSTRĂ LED 70W 3 BRATE CU TELECOMANDA |
|
|---|---|
| Ce cod are acest produs? | LL70W3BT |
| Care este durata de viata a acestei lustre? | Peste 30,000 de ore de functionare |
| Ce tip de montare este necesar? | Montare aplicata pe tavan |
| Cum pot controla intensitatea luminii? | Prin telecomanda inclusa, cu posibilitatea de ajustare a intensitatii |
| Care sunt dimensiunile lustrei? | 470mm lungime x 85mm latime |
| Este lustra potrivita pentru spatii comerciale? | Da, perfecta pentru baruri, restaurante sau hoteluri |
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Lustra Led 70W 3 Brate Cu Telecomanda? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















