Zoom1 / 2Module Led 3X2835 30W Smd Alb Rece 220V Ip67 - Set 20 Buc
Cod: ML30W220VIP67CW
★★★★★5/5 (1 recenzii)Spre deosebire de obisnuitele module LED, noul Modul Led 3X2835 30W Smd Alb Rece 220V Ip67 - Set 20 Buc este cu alimentare directa la 220V si are un raport calitate pret de invidiat. Consumul unui set complet de 20 de module este de 30W iar unui singur modul este de doar 1.5W si dezvolta 120 lumeni.
Specificatii vizuale LED
Scufundare pana la 1m/30min
Iluminat general, camere
Specificatii vizuale LED
Scufundare pana la 1m/30min
Iluminat general, camere
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Dispersor | Efect Gheata |
| Forma | Dreptunghiular |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP67 |
| Montaj | Cu banda adeziva 3M |
| Numar LED-uri | 3 |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 1.5W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | 2835 |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Module Led 3X2835 30W Smd Alb Rece 220V Ip67 - Set 20 Buc
Din aceeasi gama
Descriere
Acest tip nou de Modul Led 3X2835 30W Smd Alb Rece nu mai are nevoie de alimentare la 12V prin diferite surse separate si din acest motiv este foarte practic si eficient la montaj. In plus, acestea sunt rezistente la stropi de apa (IP67) si sunt ideale pentru utilizare atat la interior cat si la exterior iar fixarea lor se face prin banda dubla adeziva de pe spatele acestora.
Caracteristici Tehnice MODULE LED 220V 3X2835 SMD 30W ALB RECE IP67 |
|
|---|---|
| Model | ML30W220VIP67CW |
| Putere | 1.5W - modul / 30W - set |
| Temperatura de Culoare | Alb rece |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED SMD | 2835 |
| Numar LED-uri / modul | 3 |
| Unghi de Lumina | 120 Grade |
| Dimensiuni (Lxlxh) | 88x19x8 mm |
| Grad de protectie | IP67 |
Avantaje si alte caracteristici MODULE LED 220V 30W SMD 3X2835 ALB RECE IP67 |
|
|---|---|
|
Aplicatii MODULE LED 220V 3X2835 SMD 30W ALB RECE IP67 |
|
|---|---|
|
Instructiuni de instalare si Avertismente MODULE LED 220V 30W SMD 3X2835 ALB RECE IP67 |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Kusztos S. · 31 martie 2026
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Module Led 3X2835 30W Smd Alb Rece 220V Ip67 - Set 20 Buc? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















