ZoomModul Led Sunleds 3X5730 Smd 1.5W 12V Alb Rece - Set 20 Buc
Cod: MLS3x573012VLCW
Prevazute cu noile LED-uri de mare putere marca Sunleds, noile MODULE LED Sunleds 3x5730 SMD 12V - SET 20 BUC ofera o calitate superioara a luminii emise atat prin culoare cat si prin fluxul luminos. Pot fi folosite la numeroase aplicatii de iluminat cu LED la interior cat si la exterior, avand gradul de protectie IP65.
Pret cu TVA inclus
Modul Led Sunleds 3X5730 Smd 1.5W 12V Alb Rece - Set 20 Buc
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-35%Sursa Alimentare 150W 12.5A 12V Ip67
-10%Transformator Banda Led 300W 25A Ip20 220V/12V
-20%Senzor Lumina Crepuscular 6A
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Module LED 12V |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Da |
| Dispersor | Efect Lupa |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Flux luminos | 85 lumeni / Watt |
| Forma | Dreptunghiular |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Montaj | Banda adeziva |
| Numar LED-uri | 3 |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 1.5W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 12V |
| Tip LED | 5730 |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Modul Led Sunleds 3X5730 Smd 1.5W 12V Alb Rece - Set 20 Buc
Din aceeasi gama
Descriere
Noua serie de MODULE LED are imbunatatiri vizibile de putere si de calitate, cum ar fi LED-ul de putere mare 5730 sub marca Sunleds. Alimentarea acestor Module LED se face la tensiune 12V DC.
Acest tip de MODUL LED 3x5730 este disponibil cu urmatoarele temperaturi de culoare: alb rece. O caracteristica importanta a modulelor cu LED este faptul ca dezvolta o luminozitate foarte mare cu generare de caldura redusa. In plus, acestea sunt rezistente la stropi de apa (IP65) si sunt ideale pentru utilizare in exterior.
Caracteristici Tehnice MODULE LED Sunleds 3X5730 SMD 1.5W 12V IP65 |
|
|---|---|
| Model | MLS3x573012VLCW |
| Putere | 1.5W / modul |
| Temperatura de Culoare | Alb rece - Sunleds |
| Tensiune Alimentare | 12V DC |
| Tip LED SMD | 5730 |
| Numar LED-uri / modul | 3 |
| Unghi de Lumina | 160 Grade |
| Dimensiuni (Lxlxh) | 66x16x8 mm |
| Grad de protectie | IP65 |
| Durata de viata | 25.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici MODULE LED 12V 3X5730 Sunleds 1.5W IP65 |
|
|---|---|
|
Aplicatii MODULE LED 3X5730 SMD Sunleds ALB RECE |
|
|---|---|
|
Instructiuni de instalare si Avertismente MODULE LED Sunleds 3X5730 SMD 1.5W 12V |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Modul Led Sunleds 3X5730 Smd 1.5W 12V Alb Rece - Set 20 Buc? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















