
Transformator Banda Led 25W
Cod: SA25W2.1A12V
★★★★★5/5 (1 recenzii)Sursa de alimentare banda LED 25W este necesara pentru conectarea unei benzi LED cu putere maxima de 25W si intensitate de varf a curentului de 2.1A.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
-30%Banda Led 60X3528 4.8W Ip20 Alb Cald

Transformator Banda Led 15W
-30%Banda Led 60X3528 4.8W Ip20 Alb Rece
Specificatii tehnice
| Amperaj | 2.1A |
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Surse alimentare si transformatoare Banda LED 12V |
| Compatibil Banda LED | Toate puterile |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 25W |
| Telecomanda | Nu |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tensiune Iesire | 12V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Transformator Banda Led 25W
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici TRANSFORMATOR 2.1A / 25W IP20: |
|
|---|---|
| Model | TRAF25W2.1A12V |
| Putere | 25W |
| Amperaj | 2.1A |
| Tensiune Intrare | 220V |
| Tensiune Iesire | 12V DC |
| Grad de Protectie | IP20 - Interior |
| Dimensiuni (Lxlxh): | 88x60x34 mm |
Alte caracteristici si Recomandari ale produsului TRANSFORMATOR 2.1A / 25W IP20: |
|
|---|---|
|
Aplicatii TRANSFORMATOR 2.1A / 25W IP20: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Victor p. · 4 februarie 2019
Produsul corespunde cerințelor. Poate ar fi utilă mențiunea că se furnizează reglat pe tensiunea de 220 V.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Transformator Banda Led 25W? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















