Zoom1 / 2Transformator 60W Cu Stecher Pt Banda Led
Cod: SAD60W5A12V-S
★☆☆☆☆1/5 (1 recenzii)Sursa de alimentare 60W cu stecher pentru banda LED de 12V este un sistem practic de utilizat. Produsul are carcasa din plastic si permite o conexiune simplificata intre banda LED 12V si sursa de alimentare.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Amperaj | 5A |
| Categorie produs | Surse alimentare si transformatoare Banda LED 12V |
| Compatibil Banda LED | Toate puterile |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 60W |
| Telecomanda | Nu |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tensiune Iesire | 12V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Transformator 60W Cu Stecher Pt Banda Led
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici TRANSFORMATOR CU STECHER 5A /60W IP20: |
|
|---|---|
| Model | SAD60W5A12V-S |
| Putere | 60W |
| Amperaj | 5A |
| Tensiune Intrare | 220V |
| Tensiune Iesire | 12V DC |
| Grad de Protectie | IP20 - Interior |
| Prevazut cu Stecher | Da |
Alte caracteristici si Recomandari ale produsului TRANSFORMATOR cu STECHER 5A /60W IP20: |
|
|---|---|
|
Aplicatii TRANSFORMATOR cu STECHER 5A/60W IP20: |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
1
1 recenzii
CONSTANTIN S. · 23 octombrie 2019
Cam usurel pentru o carcasa asa de mare, ai impresia ca este plin doar pe jumatate comparativ cu produse similare. Voi vedea in timp daca duc bine cei 60 W.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Transformator 60W Cu Stecher Pt Banda Led? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















