
Banda Led 60X5050 14.4W Ip20 Rgb
Cod: BL14.4WIP20RGB
★★★★★5/5 (1 recenzii)Economica si practica pentru un iluminat ambiental la interior, BANDA LED 60x5050 14.4W IP20 RGB lumineaza in culoarea preferata sau in diverse variante de jocuri de lumini. Latimea benzii este de 10mm iar lungimea este versatila datorita faptului ca poate fi taiata din 3 in 3 LED-uri adapandu-se usor nevoilor tale. Pret exprimat per metru. Se vinde multiplu de 5 metri.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Accesorii optionale | Controller Banda RGB cu Telecomanda, Transformator 12V, Mufa legatura Controller RGB - Banda LED RGB, Mufa imbinare, Mufa prelungire |
| Accesorii pentru functionare (nu sunt incluse) | Transformator 12V-220V, Controller RGB cu Telecomanda, Mufe de imbinare sau prelungire |
| Aplicatii Banda LED | Iluminat de uz casnic pentru holuri, scari, trasee, ferestre, hoteluri, teatre, cluburi, mall-uri, festivaluri, spectacole, iluminat decorativ arhitectural, arcada, iluminat de siguranta sau de urgenta, iluminat mascat, iluminat publicitate |
| Banda adeziva | Da |
| Cablaj Alimentare | 4 fire x 20 cm la ambele capete |
| Campanie | Promo |
| Cantitate LED / Serie | 3 Leduri 5050 |
| Categorie produs | Banda LED 12V |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Greutate | 120 grame |
| Inaltime | 2.5 mm |
| Latime Banda LED | 10 mm |
| Lungime Banda LED | 5 m |
| Numar LED-uri | 60 LED-uri pe metru |
| Numar LED-uri / Rola | 300 LED-uri |
| Pachetul contine | Banda LED cu lungimea de 5 metri |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 14.4W |
| Silicon | Nu |
| Temperatura de culoare | RGB |
| Temperatura de functionare | -40°C ~ +50°C |
| Tensiune Alimentare | 12V |
| Tip LED | 5050 |
| Transformator recomandat pentru 5 metri | Minim 75W / 6.3A |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Banda Led 60X5050 14.4W Ip20 Rgb
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BANDA LED 60x5050 14.4W IP20 RGB 12V | |
|---|---|
| Cod produs | BL14.4WIP20RGB |
| Putere | 14.4W / metru |
| Temperatura de Culoare | RGB - Multicolor |
| Tensiune Alimentare | 12V DC |
| Tip LED | 5050 SMD |
| Numar LED-uri / metru | 60 |
| Unghiul de Lumina | 160 Grade |
| Latime banda | 10 mm |
| Grad de protectie | IP20 - fara silicon |
| Durata de viata | 25.000 ore |
Alte caracteristici BANDA LED RGB 60x5050 14.4W IP20 12V | |
|---|---|
|
Aplicatii BANDA LED 60x5050 RGB 14.4W/METRU DE INTERIOR IP20 12V | |
|---|---|
|
Avertismente si instructiuni de instalare BANDA LED 60x5050 14.4W IP20 RGB 12V | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Adrian G. · 11 octombrie 2022
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Banda Led 60X5050 14.4W Ip20 Rgb? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















