Zoom1 / 5Banda Led 60X5050 14.4W Ip65 Alb Cald
Cod: BL14.4WIP65WW
★★★★★5/5 (2 recenzii)BANDA LED 60x5050 14.4W IP65 ALB CALD este una dintre cele mai puternice tipuri de banda la 12V. Cele 60 de LED-uri 5050 amplasate pe fiecare metru liniar, oferind o lumina calda la intensitate maxima. Protectia de silicon permite utilizarea benzii LED la interior sau la exterior, in functie de aplicatia dorita. Rola are 5 metri lungime iar pretul este per metru. Se vinde la rola de 5m.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-10%Transformator Banda Led 80W 6.6A 12V
-10%Transformator Banda Led 100W
-10%Transformator Banda Led 36W 3A 12V
Specificatii tehnice
| Accesorii pentru functionare (nu sunt incluse) | Transformator 220V-12V |
| Aplicatii Banda LED | Iluminat de uz casnic pentru holuri, scari, trasee, ferestre, hoteluri, teatre, cluburi, mall-uri, festivaluri, spectacole, iluminat decorativ arhitectural, arcada, iluminat de siguranta sau de urgenta, iluminat mascat, iluminat publicitate |
| Banda adeziva | Da |
| Cablaj Alimentare | 2 fire x 20 cm la ambele capete |
| Campanie | Promo |
| Cantitate LED / Serie | 3 Leduri 5050 |
| Categorie produs | Banda LED 12V |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Greutate | 150 grame |
| Inaltime | 2.5 mm |
| Latime Banda LED | 10 mm |
| Lungime Banda LED | 5 m |
| Numar LED-uri | 60 LED-uri pe metru |
| Numar LED-uri / Rola | 300 LED-uri |
| Pachetul contine | Banda LED cu lungimea de 5 metri |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 14.4W |
| Silicon | Da |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de functionare | -40°C ~ +50°C |
| Tensiune Alimentare | 12V |
| Tip LED | 5050 |
| Transformator recomandat pentru 5 metri | Minim 75W / 6.3A |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Banda Led 60X5050 14.4W Ip65 Alb Cald
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BANDA LED 60x5050 14.4W IP65 ALB CALD 12V |
|
|---|---|
| Cod produs | BL14.4WIP65WW |
| Putere | 14.4W / metru |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald - 2700-3000K |
| Tensiune Alimentare | 12V DC |
| Tip LED | 5050 SMD |
| Numar LED-uri / metru | 60 |
| Unghiul de Lumina | 160 Grade |
| Latime banda | 10 mm |
| Grad de protectie | IP65 - cu silicon |
| Durata de viata | 25.000 ore |
Alte caracteristici BANDA LED ALB CALD 60x5050 14.4W IP65 12V |
|
|---|---|
|
Aplicatii BANDA LED 60x5050 ALB CALD 14.4W/METRU IP65 12V |
|
|---|---|
|
Avertismente si instructiuni de instalare BANDA LED 60x5050 14.4W IP65 ALB CALD 12V |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (2)
5
2 recenzii
Bogdan A. · 11 mai 2023
3 cuvinte: - promptitudine, profesionalism, calitate ! Recomand cu incredere
Badita G. · 9 august 2018
----
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Banda Led 60X5050 14.4W Ip65 Alb Cald? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















