
Mufa Alimentare Dubla Banda Led 10Mm
Cod: MA10MM2XIMB
★★★★★5/5 (1 recenzii)MUFA ALIMENTARE DUBLA BANDA LED 10MM se poate folosi la benzile cu 60 LED-uri per metru si cu puterea de 14.4W. Aceasta mufa de prelungire se poate utiliza la interior, iar lungimea cablului dintre cele doua imbinari este de aproximativ 15 cm.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Cumparate frecvent impreuna
-10%Transformator Banda Led 80W 6.6A 12V
-25%Banda Led 60X5050 14.4W Ip20 Alb Rece
-10%Transformator Banda Led 12V 60W
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Accesorii Banda LED 12V |
| Certificate | CE, RoHS |
| Compatibil Banda LED | 14.4W / metru |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Latime Banda LED | 10 mm |
| Materiale | Aluminiu + Plastic |
| Montaj | Clipsare |
| Pret | Sub 50 lei |
| Temperatura de culoare | Toate culorile |
| Tensiune Alimentare | 12V |
| Tip LED | 5050 |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Mufa Alimentare Dubla Banda Led 10Mm
Din aceeasi gama
Descriere
Informatii Generale MUFA PRELUNGIRE DUBLA BANDA LED 10MM | |
|---|---|
| Cod Produs | MP10MM2XIMB |
| Compatibil BANDA LED | 3528 / 3014 / 5050 cu 60 LED-uri/m |
| Compatibil latime BANDA LED | maxim 10mm |
| Tensiune intrare / iesire | 12V |
Caracteristici MUFA PRELUNGIRE DUBLA BANDA LED 10MM | |
|---|---|
|
Proprietati MUFA PRELUNGIRE PENTRU BANDA LED 10MM 12V | |
|---|---|
|
Aplicatii MUFA PRELUNGIRE DUBLA PENTRU BANDA LED 12V 10MM | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Silviu D. · 25 ianuarie 2019
Calitate foarte buna
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Mufa Alimentare Dubla Banda Led 10Mm? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















