Zoom1 / 7Plafoniera Led 30W Rgb Cu Difuzor Bluetooth Si Telecomanda
Cod: PL30WRGBDBTT
★★★★★5/5 (1 recenzii)Tehnologie in iluminat interior la cele mai inalte standarde! PLAFONIERA LED 30W RGB CU DIFUZOR, BLUETOOTH SI TELECOMANDA cu aspect rotund si placut este activata prin Bluetooth putand fi comandata chiar de pe smartphone-ul tau sau direct cu telecomanda inclusa.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Plafoniere si Aplice LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare carcasa | Alba |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Da |
| Dimensiuni | Ø 400x62 mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 60 lumeni / Watt |
| Forma | Rotund |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 30W |
| Telecomanda | Da |
| Temperatura de culoare | RGBW |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Plafoniera Led 30W Rgb Cu Difuzor Bluetooth Si Telecomanda
Din aceeasi gama
Descriere
PLAFONIERA LED 30W CU BOXA, BLUETOOTH SI TELECOMANDA
Cateva dintre functiile si caracteristicile inovatoare si ingenioase ale Plafoniere cu LED 30W sunt: Prevazuta cu difuzor de mare putere (se pot reda melodii direct de pe telefon la volumul dorit), Dimabila (se poate regla intensitatea luminoasa), Reglare volum muzica direct cu telecomanda, Mod iluminare noaptea, etc. Pe langa rolul de baza, aceasta PLAFONIERA LED 30W AUDIO cu BT, reprezinta un gadget inovator, cu multe functii placut surprinzatoare.
Avand controlul total al Plafonierei LED 30W, prin bluetooth din aplicatia instalata pe telefonul mobil sau direct cu telecomanda din pachet, veti gasiti o multitudine de functii disponibile.
Caracteristici Tehnice PLAFONIERA LED 30W RGB AUDIO CU BLUETOOTH SI TELECOMANDA |
|
|---|---|
| Model | PL30WRGBDBTT |
| Putere | 30W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece / Alb Natural / Alb Cald / RGB |
| Forma Plafoniera LED | Rotunda |
| Dispersor | Alb Mat / Opac |
| Culoare Rama | Alba |
| Diametru | Ø 390 x 62 mm |
| Unghi de Lumina | 270 Grade |
| Tensiune Alimentare | 180-260V |
| Durata de viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici PLAFONIERA CU LED 30W CU BOXA, BLUETOOTH SI TELECOMANDA |
|
|---|---|
|
Aplicatii PLAFONIERA LED 30W CU DIFUZOR, BLUETOOTH SI TELECOMANDA |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Nicusor D. · 15 octombrie 2021
Mi-a placut pretul in primul rand. In al doilea rand respectă toate specificatiile din produs. Functioneaza perfect pe telecomanda, dar baiatul meu este fascinat de aplicatie smartphonului. Are mult mai multe optiuni.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Plafoniera Led 30W Rgb Cu Difuzor Bluetooth Si Telecomanda? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















