Zoom1 / 4Proiector Led 10W Smd Cu Senzor De Miscare IP65 Galaxy
Cod: PL10WGSM
★★★★★5/5 (1 recenzii)Prevazut cu senzor de miscare, PROIECTORUL LED 10W SMD CU SENZOR DE MISCARE GALAXY face parte din categoria proiectoarelor slim folosite pentru iluminatul la exterior. Inaltimea la care poate fi instalat este intre 1.8 si 2.5 metri, are un unghi de iluminare de 110 grade si un timp de functionare (ce poate fi reglat) intre 10 secunde si 5 minute. In functie de preferinte se mai poate regla si distanta de detectie (2-10 metri - 24°C).
Pret cu TVA inclus
Proiector Led 10W Smd Cu Senzor De Miscare IP65 Galaxy
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-28%Proiector Led 10W Smd Ultra Slim Galaxy
-15%Bec Led E27 10W Glob A60 Alb Rece
-10%Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Rece Spn
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Proiectoare LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Gama proiector LED | SENZOR DE MISCARE |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Numar LED-uri | 14 |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 10W |
| Senzor de miscare | Da |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 110 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Proiector Led 10W Smd Cu Senzor De Miscare IP65 Galaxy
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice PROIECTOR LED 10W SMD CU SENZOR DE MISCARE IP65 GALAXY |
|
|---|---|
| Cod produs | PL10WGSM |
| Putere | 10W |
| Tip LED | 14 x SMD |
| Tensiune alimentare | 220-240V |
| Grad de protectie | IP65 |
| Temperatura de culoare | Alb rece - 6400K |
| Flux luminos | 900 lm |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Gama proiector LED | Slim cu senzor |
Alte caracteristici PROIECTOR LED 10W SLIM SMD CU SENZOR DE MISCARE GALAXY |
|
|---|---|
|
Aplicatii PROIECTOR LED 10W SMD GALAXY CU SENZOR DE MISCARE |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Alex A. · 14 decembrie 2018
Comanda a ajuns a doua zi, proiectorul pare de calitate, functioneaza ok momentan
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Proiector Led 10W Smd Cu Senzor De Miscare IP65 Galaxy? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















