Zoom1 / 5Proiector Led Alb 10W 4000K Cu Fotocelula Senzor Crepuscular
Cod: PLA10WFSC
★★★☆☆2.7/5 (3 recenzii)Proiectorul LED alb de 10W cu 4000K și fotocelulă senzor crepuscular aduce un iluminat inteligent în spațiul tău. Cu o luminozitate de 1050 de lumeni, creează o atmosferă luminoasă și plăcută. Fotocelula senzor crepuscular asigură funcționarea automată pe timpul nopții, oferind comoditate și economie energetică. Transformă-ți spațiul într-un loc special cu acest proiector LED alb de 10W, care aduce stil, eficiență și tehnologie avansată într-un singur produs.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Proiectoare LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare carcasa | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Gama proiector LED | Senzor lumina crepuscular |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Numar LED-uri | 15 |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 10W |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Proiector Led Alb 10W 4000K Cu Fotocelula Senzor Crepuscular
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice Proiector Led Alb 10W 4000K Cu Fotocelula Senzor Crepuscular |
|
|---|---|
| Cod produs | PLA10WFSC |
| Putere | 10W |
| Tip LED | SMD |
| Tensiune alimentare | 220-240V |
| Grad de protectie | IP65 |
| Temperatura de culoare | Alb Natural - 4000K |
| Flux luminos | 1050 lumeni |
| Culoare carcasa | Alba |
| Durata de viata | 25000 ore |
Alte caracteristici Proiector Led Alb 10W 4000K Cu Fotocelula Senzor Crepuscular |
|
|---|---|
|
Aplicatii Proiector Led Alb 10W 4000K Cu Fotocelula Senzor Crepuscular |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (3)
2.7
3 recenzii
IOAN V. · 10 februarie 2025
Proiectorul comandat a functionat bine...doua zile.
Asan G. · 24 aprilie 2024
Produse f bune, livrare rapida= profesionalism
Marius S. · 26 noiembrie 2023
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Proiector Led Alb 10W 4000K Cu Fotocelula Senzor Crepuscular? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















