Zoom1 / 3Proiector Led 100W Smd Ultra Slim Galaxy
Cod: PL100WSMDUSG
★★★★★5/5 (3 recenzii)Cele 140 de LED-uri dispuse pe suprafata PROIECTORULUI LED 100W SMD ULTRA SLIM GALAXY contribuie la obtinerea unui flux luminos de 9000 lm, reducand in acelasi timp si consumul de energie cu pana la 80%. Cu un factor de protectie ridicat (IP65), proiectorul este folosit pentru iluminatul la exterior si are o durata de viata de 15000 ore.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-40%Proiector Led 150W Smd Ultra Slim Galaxy
-35%Proiector Led 200W Smd Ultra Slim Galaxy
-36%Proiector Led 30W Smd Ultra Slim Galaxy
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Proiectoare LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Gama proiector LED | Ultra Slim |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Numar LED-uri | 112 |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 100W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 110 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Proiector Led 100W Smd Ultra Slim Galaxy
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice PROIECTOR LED 100W ULTRA SLIM ALB RECE |
|
|---|---|
| Cod produs | PL100WSMDUSG |
| Putere | 100W |
| Tip LED | SMD |
| Tensiune alimentare | 220-240V |
| Grad de protectie | IP65 |
| Temperatura de culoare | Alb rece - 6400K |
| Flux luminos | 9000 lm |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Gama proiector LED | Ultra Slim |
Alte caracteristici PROIECTOR LED 100W SMD ULTRA SLIM ALB RECE GALAXY |
|
|---|---|
|
Aplicatii PROIECTOR LED 100W SMD GALAXY ULTRA SLIM CU ALB RECE |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (3)
5
3 recenzii
ALUN A. · 25 martie 2025
Am cumparat in trecut acest model de proiector si am cosnstatat ca fluxul de 9000 lm este de departe o alegere buna, motiv pentru care am repetat comanda cu 6 bucati si intentionez sa inlocuiesc si alte proiectoare cu acest model.
Dorel T. · 14 februarie 2020
Extrem de multumit (deocamdata) de produs, dar mai ales de promptitudinea cu care a fost onorata comanda si de conditiile de livrare (foarte bine protejate produsele). Asadar felicitari echipei.
Grigorean G. · 23 octombrie 2019
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Proiector Led 100W Smd Ultra Slim Galaxy? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















