Zoom1 / 3Proiector Led 20W Smd Ultra Slim Galaxy Alb Rece / Alb Cald / Alb Natural
Cod: PL20WSMDUSGXX
★★★★★5/5 (6 recenzii)Acest PROIECTOR LED 20 W SMD ULTRA SLIM GALAXY face parte din categoria proiectoarelor ultra slim, prezinta o rezistenta buna la temperaturi scazute/ crescute si un consum de energie de pana la 80%. Ramane doar sa te convingi de acest produs cu aspect modern, dimensiuni reduse si o durata de viata de 15000 ore.
Pret cu TVA inclus
Proiector Led 20W Smd Ultra Slim Galaxy Alb Rece / Alb Cald / Alb Natural
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-28%Proiector Led 10W Smd Ultra Slim Galaxy
-36%Proiector Led 30W Smd Ultra Slim Galaxy
-20%Senzor Lumina Crepuscular 6A
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Proiectoare LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Gama proiector LED | Ultra Slim |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Numar LED-uri | 30 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 20W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Proiector Led 20W Smd Ultra Slim Galaxy Alb Rece / Alb Cald / Alb Natural
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice PROIECTOR LED 20W ULTRA SLIM ALB RECE / ALB CALD / ALB NATURAL |
|
|---|---|
| Cod produs | PL20WSMDUSGXX |
| Putere | 20W |
| Tip LED | SMD |
| Tensiune alimentare | 220-240V |
| Grad de protectie | IP65 |
| Temperatura de culoare | Alb rece - 6400K / Alb cald - 2700K/ Alb natural - 4100K |
| Flux luminos | 1800 lm |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Gama proiector LED | Ultra Slim |
Alte caracteristici PROIECTOR LED 20W SMD ULTRA SLIM ALB RECE / ALB CALD / ALB NATURAL GALAXY |
|
|---|---|
|
Aplicatii PROIECTOR LED 20W SMD GALAXY ULTRA SLIM CU ALB RECE, ALB CALD SAU ALB NATURAL |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (6)
5
6 recenzii
Florin M. · 30 aprilie 2024
Un proiector puternic pentru marimea lui si la un pret decent.
Marin G. · 25 octombrie 2023
Am cumparat citind inainte despre el dar cand l-am primit, toti din familie au ramas surpinsi de lumina lui pentru doar 20 wati.
Iosif m. · 19 februarie 2021
Sunt foarte multumit de proiector, recomand cu incredere. Il utilizez in exterior si ploua si ninge pe el. se comporta foarte bine.
vasile p. · 26 decembrie 2020
sunt multumit
George C. · 19 noiembrie 2019
Am montat 2buc la garaj , lumina alba frumoasa și puternica.
Andrei T. · 27 decembrie 2018
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Proiector Led 20W Smd Ultra Slim Galaxy Alb Rece / Alb Cald / Alb Natural? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















