Zoom1 / 3Proiector Led 20W Negru Ip65 Iris
Cod: PL20WNIP65I
Te-ai saturat de formele clasice ale proiectoarelor cu LED si iti doresti ceva mai deosebit? Cu noul Proiector Led 20W Negru Ip65 Iris ai parte de un iluminat calitativ, imbracat intr-o carcasa cu design modern. Alimentarea se face la tensiune 220V.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-20%Proiector Led 20W Alb Rece
-20%Proiector Led 20W Alb Rece
-20%Proiector Led 20W Alb Cald
-20%Proiector Led 20W Alb Cald
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Proiectoare LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni |
| Gama proiector LED | DECO |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 20W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Proiector Led 20W Negru Ip65 Iris
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice PROIECTOR LED 20W NEGRU IP65 IRIS | |
|---|---|
| Cod produs | PL20WNIP65I |
| Putere | 20W |
| Tip LED | SMD |
| Tensiune alimentare | 220-240V |
| Grad de protectie | IP65 |
| Temperatura de culoare | Alb rece - 6000K |
| Flux luminos | 1800 lm |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Gama proiector LED | Deco |
Alte caracteristici PROIECTOR LED 20W NEGRU IP65 IRIS | |
|---|---|
|
Aplicatii PROIECTOR LED 20W NEGRU IP65 IRIS | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Proiector Led 20W Negru Ip65 Iris? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















