
Proiector Led 20W Smd 24V RGB Ip65 Fara Telecomanda
Cod: PL20WRGB24V
Transformă-ți spațiul într-un spectacol de culori cu Proiectorul LED RGB 20W SMD 24V. Cu o gamă vibrantă de culori și protecție IP65 împotriva apei, acest proiector este perfect pentru iluminatul exterior durabil și captivant. Creează atmosfera dorită în grădină, pe terasă sau în orice alt spațiu, adăugând un strop de magie cu iluminatul RGB versatil și deosebit. Pentru a seta culorile sau a crea jocuri de lumini, este necesar un controller RGB cu telecomandă, disponibil separat.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-20%Proiector Led 20W Alb Rece
-20%Proiector Led 20W Alb Cald
-20%Proiector Led 20W Smd Alb Rece Tablet
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Proiectoare LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Gama proiector LED | ARHITECTURAL |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Numar LED-uri | 36 |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 20W |
| Temperatura de culoare | RGB |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Proiector Led 20W Smd 24V RGB Ip65 Fara Telecomanda
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice Proiector Led 20W Smd 24V RGB Ip65 Fara Telecomanda | |
|---|---|
| Cod produs | PL20WRGB24V |
| Putere | 20W |
| Tip LED | SMD |
| Tensiune alimentare | 24V DC |
| Grad de protectie | IP65 |
| Temperatura de culoare | RGB |
| Controller RGB | Nu este inclus |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Garantie | 2 ani / 24 luni |
Alte caracteristici Proiector Led 20W Smd 24V RGB Ip65 Fara Telecomanda | |
|---|---|
|
Aplicatii Proiector Led 20W Smd 24V RGB Ip65 Fara Telecomanda | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Proiector Led 20W Smd 24V RGB Ip65 Fara Telecomanda? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















