Zoom1 / 3Proiector Led Negru 20W Smd Ip65 Alb Natural Garantie 4 Ani
Cod: PLN20WNW
Cu o eficienta de iluminare ridicata de 1800 lumeni si un consum mic de 20W, Proiectorul LED Negru 20W SMD IP65 Alb Natural este alegerea ideala pentru a ilumina spatii interioare si exterioare. Gradul mare de protectie IP65, perminte folosirea acestuia cu succes la exterior. Garantia de 4 ani promite o folosire indelungata, facandu-l investitia ideala.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-20%Proiector Led 20W Alb Rece
-20%Proiector Led 20W Alb Cald
-10%Proiector Led 20W Eco Cu Senzor De Miscare
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Proiectoare LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Gama proiector LED | Multi SMD |
| Garantie | 48 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Numar LED-uri | 24 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 20W |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Proiector Led Negru 20W Smd Ip65 Alb Natural Garantie 4 Ani
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice PROIECTOR LED NEGRU 20W SMD IP65 ALB NATURAL | |
|---|---|
| Cod produs | PLN20WNW |
| Putere | 20W |
| Tip LED | SMD |
| Tensiune alimentare | 200-260V |
| Grad de protectie | IP65 |
| Temperatura de culoare | Alb Natural - 4000K |
| Flux luminos | 1800 lumeni |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Garantie | 4 ani / 48 luni |
Alte caracteristici PROIECTOR LED NEGRU 20W SMD IP65 ALB NATURAL | |
|---|---|
|
Aplicatii PROIECTOR LED NEGRU 20W SMD IP65 CU ALB NATURAL | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Proiector Led Negru 20W Smd Ip65 Alb Natural Garantie 4 Ani? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















