Zoom1 / 4Proiector Led Negru 20W 4000K Cu Fotocelula Senzor Crepuscular
Cod: PLN20WFSC
★★★★★5/5 (1 recenzii)Proiectorul LED Negru de 20W cu Fotocelula, ofera o lumina placuta datorita temperaturii de culoare de 4000K și o luminozitate de 1800 de lumeni, fiind alegerea potrivita pentru spatiile exterioare mici. Avand un mic senzor crepuscular integrat in placa cu LED-uri, se aprinde automat când se întunecă fiind foarte comod de utilizat.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Proiectoare LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Durata de viata | 25.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Gama proiector LED | Senzor lumina crepuscular |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Numar LED-uri | 28 |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 20W |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Proiector Led Negru 20W 4000K Cu Fotocelula Senzor Crepuscular
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice Proiector Led Negru 20W 4000K Cu Fotocelula Senzor Crepuscular |
|
|---|---|
| Cod produs | PLN20WFSC |
| Putere | 20W |
| Tip LED | SMD |
| Tensiune alimentare | 220-240V |
| Grad de protectie | IP65 |
| Temperatura de culoare | Alb Natural - 4000K |
| Flux luminos | 1800 lumeni |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Durata de viata | 25000 ore |
Alte caracteristici Proiector Led Negru 20W 4000K Cu Fotocelula Senzor Crepuscular |
|
|---|---|
|
Aplicatii Proiector Led Negru 20W 4000K Cu Fotocelula Senzor Crepuscular |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
pasu i. · 25 octombrie 2024
multumit de comanda
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Proiector Led Negru 20W 4000K Cu Fotocelula Senzor Crepuscular? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















