
Proiector Led 20W Smd Cu Senzor De Miscare IP65 Galaxy
Cod: PL20WGSM
★★★★★5/5 (1 recenzii)Acest PROIECTOR LED 20W SMD CU SENZOR DE MISCARE GALAXY este un proiector ce actioneaza atunci cand detecteaza miscarea, ajutat fiind de senzorul pe care il are in dotare. Dimensiunile reduse il ajuta sa fie montat in orice spatiu la exterior. Cele 24 de leduri si puterea de 20W fac din acest proiector un dispozitiv de care nu te poti lipsi.
Pret cu TVA inclus
Proiector Led 20W Smd Cu Senzor De Miscare IP65 Galaxy
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Proiectoare LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Gama proiector LED | SENZOR DE MISCARE |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Numar LED-uri | 24 |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 20W |
| Senzor de miscare | Da |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 110 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Proiector Led 20W Smd Cu Senzor De Miscare IP65 Galaxy
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice PROIECTOR LED 20W SMD CU SENZOR DE MISCARE IP65 GALAXY | |
|---|---|
| Cod produs | PL20WGSM |
| Putere | 20W |
| Tip LED | 24 x SMD |
| Tensiune alimentare | 220-240V |
| Grad de protectie | IP65 |
| Temperatura de culoare | Alb rece - 6400K |
| Flux luminos | 1800 lm |
| Culoare carcasa | Neagra |
| Gama proiector LED | Slim cu senzor |
Alte caracteristici PROIECTOR LED 20W SLIM SMD CU SENZOR DE MISCARE GALAXY | |
|---|---|
|
Aplicatii PROIECTOR LED 20W SMD GALAXY CU SENZOR DE MISCARE | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
George C. · 19 noiembrie 2019
F bun.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Proiector Led 20W Smd Cu Senzor De Miscare IP65 Galaxy? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















