
Bec Led Gu10 8W Spot Mat Alb Rece sau Cald
Cod: SBLGU108WXX
★★★★★5/5 (1 recenzii)Iti doresti mai multa lumina decat iti ofera becurile clasice halogen cu dulie GU10? Atunci e momentul sa le schimbi cu noile BECURI LED GU10 8W. Acestea dezvolta 640 lumeni, au dispersorul mat si o durata de viata de 15000 ore. In plus sunt disponibile cu temperatura de lumina: alb rece sau alb cald, dupa preferinta.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | 70-80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | GU10 |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Spot GU10 |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 8W |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 100 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led Gu10 8W Spot Mat Alb Rece sau Cald
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED GU10 8W SPOT MAT ALB RECE / ALB CALD |
|
|---|---|
| Model | SBLGU108WXX |
| Putere | 8W |
| Dulie | GU10 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece / Alb Cald |
| Echivalenta Bec Incandescent | 60W |
| Unghiul de Lumina | 100º |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Durata de Viata | 15.000 ore |
| Dimabil | Nu |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED GU10 8W MAT SPOT R50 220V |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED GU10 8W ALB RECE / ALB CALD SPOT MAT |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED GU10 8W DISPERSOR MAT SPOT ALB RECE / ALB CALD |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Radu G. · 14 decembrie 2024
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led Gu10 8W Spot Mat Alb Rece sau Cald? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















