
Bec Led E27 6W Lumanare C37 Mat
Cod: BLE276WLC37XX
Mai accesibil ca oricand, noul model de BEC LED E27 6W LUMANARE C37 MAT poate lumina in temperatura de culoare dorita: alb rece sau alb cald. Acesta are o durata de viata de minim 15000 de ore si imprastie lumina cu un unghi de 270 de grade, fiind potrivit in corpurile de iluminat cu dulie E27.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-12%Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Rece
-20%Bec Led E27 9W Glob A60 Alb Rece
-20%Bec Led E27 9W Glob A60 Alb Cald
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Lumanare |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 6W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E27 6W Lumanare C37 Mat
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED E27 6W LUMANARE C37 MAT | |
|---|---|
| Model | BLE276WLC37XX |
| Putere | 6W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald / Alb Rece |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 6W corespunde unui bec de 50W |
| Unghiul de Lumina | 270 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Durata de Viata | 15.000 ore |
| Producator | D-Light |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27 6W LUMANARE ALB RECE / ALB CALD | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E27 6W LUMANARE MAT 270 GRADE | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E27 6W LUMANARE ALB RECE / ALB CALD | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E27 6W Lumanare C37 Mat? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















