
Bec Led E14 6W Lumanare C37 Mat
Cod: SBLE146WLC37XX
★★★★★5/5 (2 recenzii)Disponibil cu temperatura de culoare alb rece sau alb cald, BECUL LED E14 6W LUMANARE C37 MAT a fost conceput pentru a ilumina pana la 15000 de ore. Acesta are diametrul de 37 mm si inaltimea de 100 mm si este compatibil cu corpurile de iluminat cu dulie E14 in care se recomanda folosirea becurilor cu forma de lumanare.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-12%Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Rece
-34%Bec Led E27 15W Glob A60 Alb Rece
-10%Bec Led E27 6W Sferic G45 Mat
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E14 |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Lumanare |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 6W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E14 6W Lumanare C37 Mat
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED E14 6W LUMANARE MAT | |
|---|---|
| Model | SBLE146WLC37XX |
| Putere | 6W |
| Dulie | E14 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald / Alb Rece |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 6W corespunde unui bec de 50W |
| Unghiul de Lumina | 270 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Durata de Viata | 15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E14 6W LUMANARE C37 MAT | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E14 6W LUMANARE 270 GRADE ALB RECE / ALB CALD | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E14 6W LUMANARE ALB RECE / ALB CALD | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (2)
5
2 recenzii
Gheorghe S. · 9 februarie 2022
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Lucian M. · 23 noiembrie 2020
ok
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E14 6W Lumanare C37 Mat? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















