
Bec Led E14 9W Lumanare C37 Mat
Cod: SBLLE149WC37XX
★★★★★5/5 (3 recenzii)BECUL LED E14 9W LUMANARE C37 MAT este cel mai puternic dintre becurile LED cu aceasta forma, dezvoltand 720 de lumeni. Acesta poate fi comandat dupa gustul fiecaruia: cu lumina alba rece, alba calda sau alba naturala. Datorita formei si a unghiului mare de lumina acesta poate fi utilizat in corpuri de iluminat fara abajururi.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-34%Bec Led E27 15W Glob A60 Alb Cald
-16%Tub Neon Led 9W 60Cm Alb Rece 360 Grade
-25%Tub Neon Led 18W 120Cm Clar Sticla 360 Grade
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E14 |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Lumanare |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 9W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E14 9W Lumanare C37 Mat
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED E14 9W LUMANARE MAT |
|
|---|---|
| Model | SBLLE149WC37XX |
| Putere | 9W |
| Dulie | E14 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald / Alb Rece / Alb Natural |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 9W corespunde unui bec de 80W |
| Unghiul de Lumina | 270 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
| Durata de Viata | 15.000 ore |
| Producator | D-light |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E14 9W LUMANARE C37 MAT |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E14 9W LUMANARE 270 GRADE ALB RECE / ALB CALD |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E14 9W LUMANARE ALB RECE / ALB CALD |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (3)
5
3 recenzii
Adrian R. · 26 ianuarie 2022
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
George I. · 18 mai 2020
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Cristina P. · 14 ianuarie 2020
Lumina puternica, raport excelent calitate/pret .
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E14 9W Lumanare C37 Mat? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















