
Bec Led E14 5W R50 Mat
Cod: S-BLR50E145WXX
★★★★★5/5 (1 recenzii)Disponibil in doua variante lumina alb si lumina rece, BEC LED E14 5W R50 MAT inlocuieste un bec halogen de 40W. Poate inlocui imediat orice bec halogen E14 R50, cu un cost mai redus de energie si o durata de viata mai mare.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E14 |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Spot R50 |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 5W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E14 5W R50 Mat
Din aceeasi gama
Descriere
Echivalent cu un bec spot cu halogen de 40W, becul LED E14 5W R50 de tip spot dezvolta 450 de lumeni si consuma cu pana la 80% mai putina energie fata de solutia clasica de iluminat. Cu dimensiunile unui bec spot clasic cu halogen, acesta poate fi instalat imediat in locul becului vechi. Durata de viata de 30.000 ore si garantia de 2 ani sunt doar o parte din calitatile acestui bec cu LED SPOT R50 E14 5W.
Caracteristici Tehnice BEC LED E14 5W SPOT R50 MAT 120° | |
|---|---|
| Model | S-BLR50E145WXX |
| Putere | 5W |
| Dulie | E14 R50 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald / Alb Rece |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 5W corespunde unui bec halogen de 40W |
| Unghiul de Lumina | 120º |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
| Durata de Viata | 30.000 ore |
| Grad de protectie | IP20 |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E14 5W MAT SPOT R50 120° | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E14 5W ALB RECE / CALD SPOT R50 MAT 120° | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E14 5W SPOT R50 120° | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Mircea A. · 27 noiembrie 2018
Rapid, eficient, calitate produse ff.bune
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E14 5W R50 Mat? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















