ZoomBec Led Filament E27 5W Sferic Alb Cald Dimabil
Cod: BLF5WE27DIMWW
Ideal pentru aplicatii de iluminat ambiental, Becul Led Filament E27 5W Sferic Alb Cald Dimabil este compatibil cu variatorul de tensiune cu ajutorul caruia iti poti regla intensitatea luminoasa dupa placul tau.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-20%Bec Led E27 9W Glob A60 Alb Cald
-34%Bec Led E27 15W Glob A60 Alb Cald
-40%Bec Led E14 4W Lumanare Mat Alb Cald
-15%Bec Led E27 8W Glob A60 Alb Cald
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimabil | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 95 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Sferic |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Numar LED-uri | 4 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 5W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | COG LED |
| Unghiul de lumina | 300 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led Filament E27 5W Sferic Alb Cald Dimabil
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED DIMABIL E27 5W SFERIC CU FILAMENT STICLA ALB CALD | |
|---|---|
| Model | BLF5WE27DIMWW |
| Putere | 5W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald - 2700K |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 5W corespunde unui bec de 40W |
| Unghiul de Lumina | 300 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Dimabil | Da |
| Garantie | 24 luni |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27 DIMABIL 5W SFERIC CU FILAMENT STICLA 300 GRADE | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED SFERIC E27 5W CU FILAMENT DIMABIL ALB CALD | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED SFERIC E27 5W DIMABIL ALB CALD | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led Filament E27 5W Sferic Alb Cald Dimabil? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















