Zoom1 / 3Bec Led Filament E27 8W A60 Alb Natural
Cod: S-BLFLA60E278WNW
★★★★★5/5 (4 recenzii)BECUL LED FILAMENT E27 8W A60 ALB NATURAL este varianta mai puternica a becului A60 4W. Lumina alb natural este foarte placuta fiind cea mai apropiata de cea naturala. Are un consum redus si o durata de viata de pana la 30.000 ore.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-43%Bec Led Filament E14 4W C35 Alb Natural
-20%Bec Led Filament E27 10W A60 Alb Natural
-45%Bec Led Filament E27 8W A60 Alb Rece
-25%Bec Led Filament E27 6W A55 Alb Natural
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 120 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Clasic |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Numar LED-uri | 6 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 8W |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | COG LED |
| Unghiul de lumina | 360 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led Filament E27 8W A60 Alb Natural
Din aceeasi gama
Descriere
Dispersorul din sticla transparenta contribuie la imprastierea luminii uniform cu un unghi mare de propagare. Noul Bec cu LED Filament 8W E27 A60 4000K este cel mai bun inlocuitor al becurilor incandescente traditionale. Durata de viata de pana 15000 ore este dovada unei investitii cu amortizare rapida.
Caracteristici Tehnice BEC LED E27 8W CU FILAMENT STICLA 360 GRADE | |
|---|---|
| Model | S-BLFLA60E278WNW |
| Putere | 8W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Natural - 4000K |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 8W corespunde unui bec de 75W |
| Unghiul de Lumina | 360º |
| Tensiune de Alimentare | 180-240V |
| Durata de Viata | 30.000 ore |
| Garantie | 24 luni |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27 8W CU FILAMENT STICLA 360 GRADE | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E27 8W CU FILAMENT STICLA 360º ALB NATURAL | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E27 8W ALB NATURAL CU FILAMENT, DISPERSOR STICLA 360 GRADE | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (4)
5
4 recenzii
marius b. · 13 noiembrie 2020
Becuri bune . Livrare si comunicare buna
Ion P. · 14 martie 2018
Arata la fel ca un bec clasic.
CSOMOS J. · 7 octombrie 2017
Foarte bune.Lumina placuta.
Corneliu Cezar H. · 24 septembrie 2017
Foarte bune
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led Filament E27 8W A60 Alb Natural? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















