Zoom1 / 3Bec Led Gu10 6W Spot Mat Alb Rece
Cod: SBLGU106WCW
★★★★★5/5 (1 recenzii)Noul model de BEC LED GU10 6W MAT ALB RECE este prevazut cu dulie GU10 si are contactele asemanatoare ca cele ale unui Starter ce este folosit la corpurile clasice de neon si ofera o lumina echivalenta cu cea a unui bec halogen de 50W, distribuind lumina cu unghi de 100 grade.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna

Dulie Gu10 Ceramica Gri
-16%Tub Neon Led 9W 60Cm Alb Rece 360 Grade
-10%Tub Neon Led 18W 120Cm Mat Alb Rece Sticla 360 Grade
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | 70-80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | GU10 |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Spot GU10 |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 6W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 100 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led Gu10 6W Spot Mat Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED GU10 6W SPOT MAT ALB RECE 100° |
|
|---|---|
| Model | SBLGU106WCW |
| Putere | 6W |
| Dulie | GU10 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece |
| Echivalenta Bec Incandescent | 50W |
| Unghiul de Lumina | 100º |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Durata de Viata | 15.000 ore |
| Dimabil | Nu |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED GU10 6W SPOT MAT ALB RECE |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED GU10 6W ALB RECE SPOT MAT ALB RECE |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED GU10 6W DISPERSOR MAT SPOT ALB RECE |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Cristi M. · 10 martie 2020
Am montat aceste becuri in toata casa si sunt foarte multumit de lumina si de calitatea lor. Felicitari produseled pentru comunicare si transport
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led Gu10 6W Spot Mat Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















