Zoom1 / 3Bec Led E27 6W Glob A60 Alb Cald
Cod: SBLE276WA60WW
★★★★★5/5 (1 recenzii)Potrivit in orice corp de iluminat cu dulie E27, acest BEC LED E27 6W A60 ALB CALD ofera o lumina placuta la intensitatea unui bec cu filament de 55W. In plus pe langa durata de viata mare acesta reprezinta o investitie cu amortizare rapida prin consumul redus si prin eficienta luminoasa.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-14%Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Cald Spn

Bec Led E14 5W R50 Mat
-50%Bec Led E27 15W Glob A60 Alb Natural 1650 Lm

Suport Tub Neon Led 1200 Mm
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 30.000 ore |
| Flux luminos | 90 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Clasic |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 6W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E27 6W Glob A60 Alb Cald
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED 6W E27 ALB CALD A60 | |
|---|---|
| Model | SBLE276WA60WW |
| Putere | 6W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 6W corespunde unui bec de 55W |
| Unghiul de Lumina | 270 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220V |
| Durata de Viata | 30.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27 6W GLOB A60 ALB CALD | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E27 6W GLOB A60 270 GRADE | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E27 6W GLOB A60 ALB CALD | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Stefan T. · 24 martie 2018
Foarte multumit. Recomand.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E27 6W Glob A60 Alb Cald? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















