Zoom1 / 3Corp Led T8 120Cm Cu Tub Neon Led 18W Alb Rece
Cod: CLT8TL18WCW
★★★★★5/5 (5 recenzii)Pachetul contine un corp neon de tip FIA 120cm si tub neon LED cu putere de 18W si dispersor mat, temperatura de culoare a luminii fiind alb rece. Acestea se completeaza, realizand un corp de iluminat functional de indata ce a fost conectat la reteaua 220V si a fost montat la interior.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-10%Tub Neon Led 18W 120Cm Mat Alb Rece Sticla 360 Grade
-25%Corp Led T8 60Cm Cu Tub Neon Led 9W Alb Rece
-16%Tub Neon Led 9W 60Cm Alb Rece 360 Grade
-35%Suport Tub Neon Led 2 X 1200 Mm
Specificatii tehnice
| Alimentare Tub neon LED | La ambele capete |
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Compatibil Tub neon LED | Tub Neon LED 120 cm |
| Culoare carcasa | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 1200 mm |
| Dispersor | Model fara Dispersor |
| Dulie | G13 |
| Echivalent corp neon clasic | 1 x 36W |
| Forma | Liniara |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Lungime | 1200 mm |
| Materiale | Aluminiu + Plastic |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 18W |
| Subcategorie | Corpuri pentru Tub Neon LED |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | Tub neon LED 120 cm T8 |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Led T8 120Cm Cu Tub Neon Led 18W Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice CORP LED T8 120CM CU TUB NEON LED 18W ALB RECE | |
|---|---|
| Cod produs | CLT8TL18WCW |
| Compatibil Tub Neon LED | 18W 120 cm T8 G13 |
| Dispersor Corp Neon | Fara dispersor |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Echivalenta Tub Neon Clasic | 36W T8 |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | FIA 1X36W |
| Temperatura de Culoare Tub LED | Alb Rece |
| Unghi de Lumina | 270 grade |
| Lungime | 120 cm |
Avantaje si alte caracteristici CORP LED T8 120CM CU TUB NEON LED 18W ALB RECE | |
|---|---|
|
Aplicatii CORP LED T8 120CM CU TUB NEON LED 18W ALB RECE | |
|---|---|
|
Continut pachet CORP LED T8 120CM CU TUB NEON LED 18W ALB RECE | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (5)
5
5 recenzii
VALENTIN V. · 23 aprilie 2021
produse conform cerintelor; livrare ok
Dominique G. · 31 martie 2021
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Florin R. · 9 decembrie 2020
Exceptional pentru un hol de apartament de 4 metri patrati! Livrare super rapida pentru aceasta perioada! Recomand cu incredere!
Ionut S. · 28 ianuarie 2020
Produs excelent si serviciile oferite de produseled .ro foarte bune.
Radu A. · 19 iulie 2019
Recomand cu mare incredere toate produsele
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Led T8 120Cm Cu Tub Neon Led 18W Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.

















