
Corp Pentru Tuburi Led 30X60Cm Incastrat
Cod: C-FIRI2X9WTL
Ideal pentru birou, CORP PENTRU TUBURI LED 30X60CM INCASTRAT permite instalarea a doua tuburi neon LED, alimentate la ambele capete. Tensiune de alimentare 220V. Nu include tuburile care trebuie achizitionate separat. ACEST PRODUS NU SE LIVREAZA PRIN CURIER ! Se poate ridica din Ploiesti sau Bucuresti dupa ce a fost comanda confirmata si platita in prealabil.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-20%Tub Neon Led 12W 60Cm Mat Alb Natural Al-Plastic

Suport Tub Neon Led 1200 Mm
-16%Tub Neon Led 9W 60Cm Alb Rece 360 Grade
Specificatii tehnice
| Alimentare Tub neon LED | La ambele capete |
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Compatibil Tub neon LED | Tub Neon LED 60 cm |
| Culoare carcasa | Alba |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 295x595x70 mm |
| Dispersor | Dublu Reflector Oglindat |
| Dulie | G13 |
| Echivalent corp neon clasic | 2 x 18W |
| Forma | Dreptunghiular |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Incastrat |
| Numar LED-uri | In functie de tipul Tubului Neon cu LED |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 18W |
| Subcategorie | Corpuri pentru Tub Neon LED |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | Tub neon LED 60 cm T8 |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Pentru Tuburi Led 30X60Cm Incastrat
Din aceeasi gama
Descriere
Cu acest CORP NEON INCASTRABIL 300x600 mm, puteti alege culoarea luminii pe care o doriti. Precablat pentru instalarea a 2 tuburi de neon cu LED de 60cm T8, corpul incastrat 300x600 mm este o solutie de iluminare pe termen lung. Oricand nu mai functioneaza un tub neon cu LED care a iesit din garantie acesta poate fi schimbat foarte simplu si cu costuri minime.
Caracteristici Tehnice CORP NEON INCASTRAT 300x600 MM PENTRU TUBURI LED 2x9W: | |
|---|---|
| Model | C-FIRI2X9WTL |
| Compatibil Tub Neon LED | 8W / 9W / 10W 60 cm T8 G13 |
| Dispersor | Dublu reflector oglindat |
| Putere de intrare | 220V |
| Echivalenta Tub Neon Clasic | 18W T8 |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | FIRI 2x18W |
| Temperatura de Culoare | In functie de temperatura Tubului Neon cu LED |
| Unghi de Lumina | 160 grade |
| Dimensiuni | 30x60x7.5 cm |
Avantaje si alte caracteristici CORP NEON INCASTRAT 300x600 MM PENTRU TUBURI LED 2x9W: | |
|---|---|
ATENTIE ! Acest corp neon poate fi livrat si in varianta clasica cu balast/droser electromagnetic si cu startere, pretul ramanand acelasi. |
Aplicatii CORP NEON INCASTRAT 300x600 MM PENTRU TUBURI LED 2x9W: | |
|---|---|
|
Continut pachet CORP NEON INCASTRAT 300x600 MM PENTRU TUBURI LED 2x9W: | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Pentru Tuburi Led 30X60Cm Incastrat? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















