
Corp Pentru Tuburi Led 30X120Cm Incastrat
Cod: C-FIRI2X18WTL
CORP PENTRU TUBURI LED 30X120CM INCASTRAT este proiectat special pentru montarea in interior (grad de protectie scazut - IP20), prin fixare, incastrare, in tavan fals sau casetat. Nu include tuburile, acestea trebuind achizitionate separat. ACEST PRODUS NU SE LIVREAZA PRIN CURIER ! Se poate ridica din Ploiesti sau Bucuresti dupa ce a fost comanda confirmata si platita in prealabil.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-20%Tub Neon Led 18W 120Cm Mat Alb Cald Al-Plastic
-10%Tub Neon Led 18W 120Cm Mat Alb Rece Sticla 360 Grade
-10%Tub Neon Led 18W 120Cm Mat Alb Cald Sticla 360 Grade
Specificatii tehnice
| Alimentare Tub neon LED | La ambele capete |
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Compatibil Tub neon LED | Tub Neon LED 120 cm |
| Culoare carcasa | Alba |
| Culoare rama | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 295x1195x75 mm |
| Dispersor | Dublu Reflector Oglindat |
| Dulie | G13 |
| Echivalent corp neon clasic | 2 x 36W |
| Forma | Dreptunghiular |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Montaj | Incastrat |
| Numar LED-uri | In functie de tipul Tubului Neon cu LED |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 36W |
| Subcategorie | Corpuri pentru Tub Neon LED |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | Tub neon LED 120 cm T8 |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Pentru Tuburi Led 30X120Cm Incastrat
Din aceeasi gama
Descriere
Cu acest CORP NEON INCASTRABIL 300x1200 mm, puteti alege culoarea luminii pe care o doriti. Precablat pentru instalarea a 2 tuburi de neon cu LED de 120cm T8, corpul incastrat 300x1200 mm este o solutie de iluminare pe termen lung. Oricand nu mai functioneaza un tub neon cu LED care a iesit din garantie acesta poate fi schimbat foarte simplu si cu costuri minime.
Caracteristici Tehnice CORP NEON INCASTRAT 300x1200 MM PENTRU TUBURI LED 2x18W | |
|---|---|
| Model | C-FIRI2X18WTL |
| Compatibil Tub Neon LED | 18W - 20W 120 cm T8 G13 |
| Dispersor | Dublu reflector oglindat |
| Putere de intrare | 220V |
| Echivalenta Tub Neon Clasic | 36W T8 |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | FIRI 2x36W |
| Temperatura de Culoare | In functie de temperatura Tubului Neon cu LED |
| Unghi de Lumina | 160 grade |
| Dimensiuni | 30x120x7.5 cm |
Avantaje si alte caracteristici CORP NEON INCASTRAT 300x1200 MM PENTRU TUBURI LED 2x18W | |
|---|---|
ATENTIE ! Acest corp neon poate fi livrat si in varianta clasica cu balast/droser electromagnetic si cu startere, pretul ramanand acelasi. |
Aplicatii CORP NEON INCASTRAT 300x1200 MM PENTRU TUBURI LED 2x18W | |
|---|---|
|
Continut pachet CORP NEON INCASTRAT 300x1200 MM PENTRU TUBURI LED 2x18W | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Pentru Tuburi Led 30X120Cm Incastrat? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















