
Corp Led 36W Ip65 120Cm Alb Rece
Cod: CL36WIP65120CMCW
★★★★★5/5 (2 recenzii)Noul CORP LED 36W IP65 120CM ALB RECE poate fi instalat in garaj, in subsolul cladirii sau in alte spatii cu umiditate, datorita dimensiunilor reduse si a gradului de protectie IP65, cu rezistenta sporita la umeazeala. Alimentarea se face direct la tensiune 220V.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-25%Corp Led T8 60Cm Cu Tub Neon Led 9W Alb Rece
-40%Corp Led T8 120Cm Cu Tub Neon Led 18W Alb Rece
-16%Tub Neon Led 9W 60Cm Alb Rece 360 Grade
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Culoare carcasa | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 1200 mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Echivalent corp neon clasic | 2 x 36W |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Liniara |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Lungime | 1200 mm |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 36W |
| Subcategorie | Corpuri Liniare cu LED |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Led 36W Ip65 120Cm Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice CORP LED 36W IP65 120CM ALB RECE |
|
|---|---|
| Model | CL36WIP65120CMCW |
| Dispersor | Dispersor alb mat |
| Putere de intrare | AC 200-240V |
| Flux luminos | 2880 lm |
| LED-uri integrate | Da |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | FIPAD ETANS 2X36W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece - 6500K |
| Unghi de Lumina | 270 grade |
| Dimensiuni (Lxlxh) | 1200 x 60 x 30 mm |
Avantaje si alte caracteristici CORP LED 36W IP65 120CM ALB RECE |
|
|---|---|
|
Aplicatii CORP LED 36W IP65 120CM ALB RECE |
|
|---|---|
|
Continut pachet CORP LED 36W IP65 120CM ALB RECE |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (2)
5
2 recenzii
Ovidiu B. · 22 septembrie 2021
Lumina puternica; usor de montat; surprinzator de usor; calitate OK.
Adriana C. · 19 noiembrie 2019
Am achizitionat 3 astfel de lampi pentru o incapere, doar cu una imi luminez toata camera. Sunt foarte multumita!
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Led 36W Ip65 120Cm Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















