
Corp Led 18W 60Cm Etans Ip65 Alb Rece
Cod: CL18W60CMIP65
★★★★★5/5 (1 recenzii)CORPUL LED 18W 60CM ETANS este varianta superioara din punct de vedere calitativ prin caracteristica impermeabilitatii. Are o durata de viata pana la 15.000 in conditii normale de functionare. Corpul are LED-uri integrate si poate fi utilizat pentru iluminarea depozitelor, spatiilor de depozitare, bailor sau a altor spatii in care poate aparea umididate.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-30%Corp Led 36W 120Cm Etans Ip65 Alb Rece
-9%Corp Led 48W 150Cm Etans Ip65
-25%Rama Alba Montaj Aplicat Panou Led 60X60Cm
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Culoare carcasa | Gri |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 600 mm |
| Dispersor | Mat |
| Echivalent corp neon clasic | 2 x 18W |
| Flux luminos | 120 lumeni / Watt |
| Forma | Liniara |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Lungime | 600 mm |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 18W |
| Subcategorie | Corpuri Liniare cu LED |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Led 18W 60Cm Etans Ip65 Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice CORP LED 18W ETANS IP65 | |
|---|---|
| Model | CL18W60CMIP65 |
| Dispersor | Dispersor alb mat |
| Putere de intrare | AC 200-240V |
| Flux luminos | 2160 lm |
| LED-uri integrate | DA |
| Tip LED | 4014 |
| Numar LED-uri | 72 |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | FIPAD ETANS 2X18W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece - 6500K |
| Unghi de Lumina | 160 grade |
| Dimensiuni (Lxlxh) | 600 x 86 x 70 mm |
Avantaje si alte caracteristici CORP LED TIP FIPAD 18W IP65 | |
|---|---|
|
Aplicatii CORP LED 18W ALB RECE - TIP FIPAD 60CM IP65 | |
|---|---|
|
Continut pachet CORP LED 18W - TIP FIPAD 60CM IP65 | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Florin M. · 6 august 2021
Exact ca in descriere
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Led 18W 60Cm Etans Ip65 Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















