
Corp Led 36W 120Cm Etans Ip65 Alb Rece
Cod: CL36W120CMIP65
★★★★★5/5 (2 recenzii)Proiectat pentru o montare flexibila in spatii ce necesita rezistenta sporita la umezeala (IP65), CORP LED 36W 120CM ETANS prin lungimea 120cm este potrivit in spatii cu suprafete mari. Se alimenteaza la tensiune 220V.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Culoare carcasa | Gri |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 1200 mm |
| Dispersor | Mat |
| Echivalent corp neon clasic | 2 x 36W |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Liniara |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Lungime | 1200 mm |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 36W |
| Subcategorie | Corpuri Liniare cu LED |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Led 36W 120Cm Etans Ip65 Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice CORP NEON LED 36W ETANS IP65 |
|
|---|---|
| Model | CL36W120CMIP65 |
| Dispersor | Dispersor alb mat |
| Putere de intrare | AC 200-240V |
| Flux luminos | 3060 lm |
| LED-uri integrate | Da |
| Tip LED | 4014 |
| Numar LED-uri | 156 |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | FIPAD ETANS 2X36W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece - 6500K |
| Unghi de Lumina | 160 grade |
| Dimensiuni (Lxlxh) | 1200 x 86 x 70 mm |
Avantaje si alte caracteristici CORP LED 120CM TIP FIPAD 36W IP65 |
|
|---|---|
|
Aplicatii CORP LED 36W ALB RECE 120CM - TIP FIPAD IP65 |
|
|---|---|
|
Continut pachet CORP LED 36W - TIP FIPAD 120CM IP65 |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (2)
5
2 recenzii
Cristina P. · 24 noiembrie 2025
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Petru B. · 28 ianuarie 2025
Am cumparat 6 bucati pe care le-am montat in demisol. Sistemul de prindere prin cleme e destul de firav, dar avand in vedere ca lampa este usoara nu cred ca vor fi probleme. Ca si lumina sunt puternice, imi place lumina alba, te tine activ. Ideale pentru garaje, ateliere, etc. Sper sa ma pot folosi de ele timp indelungat si ca acele ore de functionare pe care le avem in descriere sa fie si in realitate. Contra - probabil la un defect va trebui inlocuita lampa cu totul, nu cred ca se mai pot repara.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Led 36W 120Cm Etans Ip65 Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















