
Corp Led 36W 120Cm Etans Ip65 Alb Natural
Cod: CL36W120CMNW
★★★★★5/5 (1 recenzii)Proiectat pentru o montare flexibila in spatii ce necesita rezistenta sporita la umezeala (IP65), CORP LED 36W 120CM ETANS prin lungimea 120cm este potrivit in spatii cu suprafete mari. Se alimenteaza la tensiune 220V si are temperatura de culoare alb neutru.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Cumparate frecvent impreuna
-32%Panou Led Aplicat 50W 4500 Lumeni 60X60Cm Cu Rama Alba
-30%Panou Led 60X60Cm 48W Alb Natural Cu Rama Alba
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Culoare carcasa | Gri |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 1200 mm |
| Dispersor | Mat |
| Echivalent corp neon clasic | 2 x 36W |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma | Liniara |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Lungime | 1200 mm |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 36W |
| Subcategorie | Corpuri Liniare cu LED |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Led 36W 120Cm Etans Ip65 Alb Natural
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice CORP NEON LED 36W ETANS IP65 |
|
|---|---|
| Model | CL36W120CMNW |
| Dispersor | Dispersor alb mat |
| Putere de intrare | 220V |
| Flux luminos | 3060 lm |
| LED-uri integrate | Da |
| Tip LED | 4014 |
| Numar LED-uri | 156 |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | FIPAD ETANS 2X36W |
| Temperatura de Culoare | Alb Natural - 4100K |
| Unghi de Lumina | 160 grade |
| Dimensiuni (Lxlxh) | 1200 x 86 x 70 mm |
Avantaje si alte caracteristici CORP LED 120CM TIP FIPAD 36W IP65 |
|
|---|---|
|
Aplicatii CORP LED 36W ALB RECE 120CM ALB NEUTRU |
|
|---|---|
|
Continut pachet CORP LED 36W - TIP FIPAD 120CM IP65 |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
STOIAN F. · 20 iunie 2024
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Led 36W 120Cm Etans Ip65 Alb Natural? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















