
Corp Led 36W Ip65 60Cm Alb Rece
Cod: CL36WIP6560CMCW
Noul CORP LED 36W IP65 60CM ALB RECE este o inovatie in domeniu datorita luminozitatii de 3850 lumeni si unghiului de lumina larg de 270 grade. Este ideal pentru a fi folosit atat la exterior cat si in medii umede, datorita factorului de protectie ridicat IP65.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| Culoare carcasa | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 600 mm |
| Dispersor | Mat |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Forma | Liniara |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 36W |
| Subcategorie | Corpuri Liniare cu LED |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Led 36W Ip65 60Cm Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice CORP LED 36W IP65 60CM ALB RECE |
|
|---|---|
| Model | CL36WIP6560CMCW |
| Dispersor | Dispersor alb mat |
| Putere de intrare | AC 200-240V |
| Flux luminos | 3850 lm |
| LED-uri integrate | Da |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece - 6500K |
| Unghi de Lumina | 270 grade |
| Dimensiuni (Lxlxh) | 600 x 119 x 54mm |
Avantaje si alte caracteristici CORP LED 36W IP65 60CM ALB RECE |
|
|---|---|
|
Aplicatii CORP LED 36W IP65 60CM ALB RECE |
|
|---|---|
|
Continut pachet CORP LED 36W IP65 60CM ALB RECE |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Led 36W Ip65 60Cm Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















