
Corp Led 20W 60Cm Ip65 Cu Kit Emergenta 2H Alb Rece
Cod: CL20WKE2HCW
★★★★★5/5 (1 recenzii)Corp Led 20W 60Cm Ip65 Cu Kit Emergenta 2H Alb Rece este un corp pe iluminat IP65 dotat cu kit de emergenta cu autonomie de 2 ore. Are o intensitate luminoasa de 100 lumeni/watt, astfel ca in situatia in care este alimentat ofera o luminozitate de 2000 lumeni, iar cand intra pe acumulator luminozitatea este de 300 lumeni. Acumulatorul are o capacitate de 2600 mAh 3.7V.
Specificatii vizuale LED
Inlocuieste sursa traditionala de 100W
Economie ~80% energie • 100 lm/W eficienta
Specificatii vizuale LED
Inlocuieste sursa traditionala de 100W
Economie ~80% energie • 100 lm/W eficienta
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Acumulator inclus | Da |
| Autonomie | Minim 120 minute |
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| CRI | mai mare de 80 |
| Culoare carcasa | Alba |
| Detalii acumulator | 3.7V 2600mAh |
| Dimensiuni | 600 x 94 x 72.5 mm |
| Flux luminos | 2000 lumeni regim normal / 300 lumeni emergenta |
| Garantie | 24 luni |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Peste 100 lei |
| Produse | Kit-uri emergenta |
| Produse | Antipanica |
| Putere | 20W |
| Regim functionare | Nepermanent |
| Subcategorie | Corpuri Liniare cu LED |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Led 20W 60Cm Ip65 Cu Kit Emergenta 2H Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice CORP LED 20W 120CM IP65 CU KIT EMERGENTA 2H ALB RECE |
|
|---|---|
| Model | CL20WKE2HCW |
| Dispersor | Dispersor alb mat |
| Putere de intrare | AC 230V |
| Flux luminos | 2000 lumeni regim normal / 300 lumeni emergenta |
| Detalii acumulator | 3.7V 2600mAh |
| LED-uri integrate | Da |
| Tip LED | SMD |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece - 6500K |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Dimensiuni (Lxlxh) | 600 x 94 x 72.5 mm |
Avantaje si alte caracteristici CORP LED 20W 120CM IP65 CU KIT EMERGENTA 2H ALB RECE |
|
|---|---|
|
Aplicatii CORP LED 20W 120CM IP65 CU KIT EMERGENTA 2H ALB RECE |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
viorel v. · 1 mai 2024
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Led 20W 60Cm Ip65 Cu Kit Emergenta 2H Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















