
Corp Neon Fipad Ip65 2X18W Pentru Tuburi Led
Cod: SPN2X18WP65
Pentru acest Corp Neon Fipad Ip65 2X18W Pentru Tuburi Led mai aveti nevoie doar de 2 tuburi LED de 120Cm cu alimentare la ambele capete si sa-i faceti legaturile la tensiune 220V pentru a functiona. Poate fi instalat in baie sau in mediu umed datorita gradului de protectie crescut.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Preturi pe cantitate
| Cantitate | Pret/buc | Reducere |
|---|---|---|
| 12+ buc. | 39,59 lei | 40% |
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-10%Tub Neon Led 18W 120Cm Mat Alb Rece Sticla 360 Grade
-20%Corp Neon Led 2X600 Mm Etans Ip65
-25%Tub Neon Led 18W 120Cm Clar Sticla 360 Grade
Specificatii tehnice
| Alimentare Tub neon LED | La ambele capete |
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Compatibil Tub neon LED | Tub Neon LED 120 cm |
| Culoare carcasa | Gri |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 1200 mm |
| Dispersor | Transparent / Clar |
| Dulie | G13 |
| Echivalent corp neon clasic | 2 x 36W |
| Forma | Liniara |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Lungime | 1200 mm |
| Montaj | Aplicat |
| Numar LED-uri | In functie de tipul Tubului Neon cu LED |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 36W |
| Subcategorie | Corpuri pentru Tub Neon LED |
| Temperatura de culoare | Alb natural (4000K - 4500K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | Tub neon LED 120 cm T8 |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Neon Fipad Ip65 2X18W Pentru Tuburi Led
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice Corp Neon Fipad Ip65 2X18W Pentru Tuburi Led |
|
|---|---|
| Model | SPN2X18WP65 |
| Compatibil Tub Neon LED | 18W 120 cm T8 G13 |
| Dispersor | Dispersor transparent |
| Putere de intrare | AC 85-265V |
| Echivalenta Tub Neon Clasic | 36W T8 |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | FIPAD 2X36W |
| Temperatura de Culoare | In functie de temperatura Tubului Neon cu LED |
| Unghi de Lumina | maxim 160 grade |
| Dimensiuni | 1276 x 96 x 58 mm |
Avantaje si alte caracteristici Corp Neon Fipad Ip65 2X18W Pentru Tuburi Led |
|
|---|---|
|
Aplicatii Corp Neon Fipad Ip65 2X18W Pentru Tuburi Led |
|
|---|---|
|
Continut pachet Corp Neon Fipad Ip65 2X18W Pentru Tuburi Led |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Neon Fipad Ip65 2X18W Pentru Tuburi Led? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















