Zoom1 / 2Corp Led 120Cm 36W Ip65 Cu Senzor Miscare Cu Microunde
Cod: CL36WSMM
Noul model de Corp Led 120Cm 36W are gradul de protectie IP65 si are integrat in el un senzor de miscare cu microunde cu o raza de aproximativ 8 metri. Aprinderea corpului se face automat la detectia miscarii.
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Etans praf, rezistent ploaie
Iluminat general, camere
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Corpuri de Iluminat cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | F |
| Culoare carcasa | Alba |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dimensiuni | 1200 x 64 x 40 mm |
| Dispersor | Mat |
| Flux luminos | 100 lumeni / Watt |
| Forma | Liniara |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP65 |
| Montaj | Aplicat |
| Pret | Intre 50-100 lei |
| Putere | 36W |
| Subcategorie | Corpuri Liniare cu LED |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 120 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Corp Led 120Cm 36W Ip65 Cu Senzor Miscare Cu Microunde
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice Corp Led 120Cm 36W Ip65 Cu Senzor Miscare Cu Microunde | |
|---|---|
| Model | CL36WSMM |
| Dispersor | Dispersor alb mat |
| Putere de intrare | 230V |
| Flux luminos | 3600 lm |
| LED-uri integrate | Da |
| Tip LED | SMD |
| Echivalenta Corp Neon Clasic | Fipad Etans 2X36W |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece - 6500K |
| Unghi de Lumina | 120 grade |
| Cicluri On/Off | 12500 |
Avantaje si alte caracteristici Corp Led 120Cm 36W Ip65 Cu Senzor Miscare Cu Microunde | |
|---|---|
|
Aplicatii Corp Led 120Cm 36W Ip65 Cu Senzor Miscare Cu Microunde | |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Corp Led 120Cm 36W Ip65 Cu Senzor Miscare Cu Microunde? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















