Zoom1 / 3Bec Led E27 30W Industrial Ufo
Cod: SBLE2730WIU
Ai o singura dulie E27 si iti doresti mai multa lumina? Cu noul BEC LED E27 30W INDUSTRIAL UFO ALB RECE ai un consum redus de doar 30W si lumina cat doua becuri incandescente de 200W. Acesta are unghiul de lumina de 160 grade si durata de viata de 15.000 ore.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Industrial |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 30W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 160 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E27 30W Industrial Ufo
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED 30W E27 INDUSTRIAL UFO |
|
|---|---|
| Model | SBLE2730WIU |
| Putere | 30W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 30W corespunde unui bec de 200W |
| Flux luminos | 2440 lumeni |
| Unghiul de Lumina | 160º |
| Tensiune de Alimentare | 175-265V |
| Durata de Viata | 15.000 ore |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27 30W INDUSTRIAL UFO |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E27 30W INDUSTRIAL UFO ALB RECE |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E27 30W INDUSTRIAL UFO |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (0)
Acest produs nu are inca recenzii.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E27 30W Industrial Ufo? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.





















