
Bec Led E27 / E40 150W Industrial
Cod: BLE27150WXX
★★★★★5/5 (1 recenzii)Cel mai puternica sursa de iluminat cu LED din oferta noastra este acest BEC LED E27 / E40 150W INDUSTRIAL ce dezvolta peste 10500 lumeni in temperatura de culoare dorita: alb rece sau alb cald. Poate fi instalat intr-un corp de iluminat prevazut cu dulie E27 sau E40 cu ajutorul adaptorului inclus in pachet.
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Camere, birouri, magazine
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-40%Bec Led E27 / E40 100W Industrial
-30%Bec Led E27 / E40 80W Industrial Alb Rece
-20%Proiector Led 30W Alb Rece
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Lampi industriale cu LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E40 |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 20.000 ore |
| Flux luminos | 70 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Industrial |
| Garantie | 24 luni |
| Grad de Protectie | IP20 |
| Pret | Peste 100 lei |
| Putere | 150W |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 360 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E27 / E40 150W Industrial
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED E27 / E40 150W INDUSTRIAL |
|
|---|---|
| Model | BLE27150WXX |
| Putere | 150W |
| Dulie | E27 / E40 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece / Alb Cald |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 150W corespunde unui bec incandescent de 1200W |
| Unghiul de Lumina | 360º |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Durata de Viata | 20.000 ore |
| Garantie | 24 luni |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27 / E40 150W INDUSTRIAL ALB RECE / ALB CALD |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E27 / E40 150W INDUSTRIAL ALB RECE / ALB CALD |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E27 / E40 150W INDUSTRIAL ALB RECE / ALB CALD |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Mihail J. · 14 decembrie 2018
Clientul a evaluat produsul fara a adauga un comentariu.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari frecvente
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E27 / E40 150W Industrial? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















