Zoom1 / 3Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Rece
Cod: SBLA60E2712WCW
★★★★★5/5 (7 recenzii)Daca inca nu ai facut-o, acum e momentul sa schimbi becurile clasice sau economice cu acest BEC LED E27 12W GLOB A60 ALB RECE cu dipersor mat, echivalent cu un bec clasic de 100W. Are un raport calitate pret foarte bun si o durata de viata de 15000 ore.
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-34%Bec Led E27 15W Glob A60 Alb Rece
-20%Bec Led E27 9W Glob A60 Alb Rece
Specificatii tehnice
| Campanie | Promo |
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Clasic |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 12W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED E27 12W ALB RECE GLOB A60 |
|
|---|---|
| Model | SBLA60E2712WCW |
| Putere | 12W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 12W corespunde unui bec de 100W |
| Unghiul de Lumina | 270 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Durata de Viata | 15.000 ore |
| Producator | D-light |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27 12W GLOB A60 ALB RECE |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E27 12W GLOB A60 ALB RECE |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E27 12W GLOB A60 ALB RECE
|
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (7)
5
7 recenzii
Nicolae D. · 18 iunie 2020
Un produs corect pentru pretul platit
George C. · 3 august 2019
F bun.
Ivanovits a. · 3 decembrie 2018
Luminează de te orbește. Când e aprins nu te poți uita la el.
Catalin C. · 24 noiembrie 2018
Este ok
George C. · 13 noiembrie 2018
Foarte bun!
CSOMOS J. · 11 octombrie 2017
Raport calitate-preti foarte bun,lumina excelenta,folosesc si cu senzor de miscare si cu intrerupatoare cu led,functioneaza excelent!
Loredana P. · 4 mai 2017
In afara faptului ca are un zgomot aproape insesizabil are o lumina foarte puternica.
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















