Zoom1 / 3Bec Led E14 6W Sferic G45 Mat
Cod: SBLE146WSFG45XX
★★★★☆4/5 (1 recenzii)Cu un consum redus de energie si o durata de viata de 15000 de ore, acest BEC LED E14 6W SFERIC G45 este disponibil cu alb rece sau alb cald, distribuind lumina cu un unghi de 270 grade datorita dispersorului mat. Este echivalent cu un bec incandescent de 50W.
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-10%Bec Led E27 6W Sferic G45 Mat
-12%Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Rece
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E14 |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Sferic |
| Garantie | 24 luni |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 6W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Temperatura de culoare | Alb cald (2700K - 3000K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E14 6W Sferic G45 Mat
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED E14 6W SFERIC G45 MAT |
|
|---|---|
| Model | SBLE146WSFG45XX |
| Putere | 6W |
| Dulie | E14 |
| Temperatura de Culoare | Alb Cald / Alb Rece |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 6W corespunde unui bec de 50W |
| Unghiul de Lumina | 270 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Durata de Viata | 15.000 ore |
| Producator | D-light |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E14 6W SFERIC G45 |
|
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E14 6W SFERIC G45 270 GRADE ALB RECE / ALB CALD |
|
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E14 6W SFERIC G45 MAT ALB RECE / ALB CALD |
|
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
4
1 recenzii
Vandia M. · 10 februarie 2018
----
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E14 6W Sferic G45 Mat? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.



















