
Bec Led E27 7W Glob A60 Alb Rece
Cod: SBLA60E277WCW
★★★★★5/5 (1 recenzii)Acum se poate si ieftin si bun! Cu acest BEC LED E27 7W GLOB A60 ALB RECE te bucuri de o lumina placuta cu un consum mic de energie iar dispersorul mat in forma de glob ajuta la imprastierea luminii cu un unghi de 270 grade. Rezista pana la 15000 de cicluri de aprindere - stingere.
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Specificatii vizuale LED
Iluminat ambient, difuz
Regulament UE 2019/2015
Cumparate frecvent impreuna
-12%Bec Led E27 12W Glob A60 Alb Rece
-10%Bec Led E27 6W Sferic G45 Mat

Bec Led E14 5W R50 Mat
Specificatii tehnice
| Categorie produs | Becuri LED |
| Certificate | CE, RoHS |
| Clasa de Energie | A |
| CRI | mai mare de 80 |
| Declaratie de conformitate | Da |
| Dispersor | Mat |
| Dulie | E27 |
| Durata de viata | 15.000 ore |
| Flux luminos | 80 lumeni / Watt |
| Forma Bec | Glob |
| Frecventa | 50 - 60 Hz |
| Garantie | 24 luni |
| Numar LED-uri | Nu este precizat |
| Pret | Sub 50 lei |
| Putere | 7W |
| Temperatura de culoare | Alb rece (6000K - 6500K) |
| Tensiune Alimentare | 220V |
| Tip LED | SMD |
| Unghiul de lumina | 270 grade |
Actualizăm regulat informațiile conform datelor de la furnizori. Pentru ca tu să alegi cu deplină încredere, echipa noastră verifică cu plăcere orice detaliu tehnic solicitat. Contactează-ne pentru asistență personalizată — vrem să fii sigur că produsul este exact ce îți trebuie!
Bec Led E27 7W Glob A60 Alb Rece
Din aceeasi gama
Descriere
Caracteristici Tehnice BEC LED E27 7W ALB RECE GLOB A60 | |
|---|---|
| Model | SBLA60E277WCW |
| Putere | 7W |
| Dulie | E27 |
| Temperatura de Culoare | Alb Rece |
| Echivalenta Bec Incandescent | Puterea de iluminare de 7W corespunde unui bec de 60W |
| Unghiul de Lumina | 270 grade |
| Tensiune de Alimentare | 220-240V |
| Durata de Viata | 15.000 ore |
| Producator | D-light |
Avantaje si alte caracteristici BEC LED E27 7W GLOB A60 ALB RECE | |
|---|---|
|
Aplicatii BEC LED E27 7W GLOB A60 ALB RECE | |
|---|---|
|
Beneficiile Produsului BEC LED E27 7W GLOB A60 ALB RECE
| |
|---|---|
|
Produse similare
Recenzii (1)
5
1 recenzii
Nicolae T. · 13 martie 2018
Sursa super merge fara probleme, becurile se aprind, sper sa aiba viata viata lunga, iar vaselina siliconica, am pus pe radiator la procesor, parca merge mai al dracului. Sa aveti vanzare buna. Eu o sa mai cumpar de la voi. O zi buna!
Certificari si conformitate
Marcaj CE
Conformitate Europeana
RoHS
Fara substante periculoase
Clasa energetica
Etichetare EU EPREL
Toate produsele de iluminat LED comercializate de ProduseLED.ro respecta cerintele Directivei 2011/65/UE (RoHS) privind restrictionarea utilizarii anumitor substante periculoase in echipamentele electrice si electronice.
Conform Regulamentului (UE) 2017/1369 al Parlamentului European si al Consiliului, produsele de iluminat sunt etichetate cu clasa de eficienta energetica pe o scala de la A (cel mai eficient) la G. Informatiile privind etichetarea energetica sunt disponibile in registrul european EPREL (European Product Registry for Energy Labelling).
Intrebari si raspunsuri
Ai o intrebare despre Bec Led E27 7W Glob A60 Alb Rece? Trimite-ne mesajul tau si iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil.


















